Trwałe i intensywne dyfuzory zapachowe-sprawdź naszą jakość.

Trwałe i intensywne dyfuzory zapachowe-sprawdź naszą jakość.

Trwałe  dyfuzory zapachowe o intensywnym pięknym bukiecie zapachowym  to produkty, których szukamy przez lata. Firmy bardzo często tworzą produkty ustawiając sobie wyłącznie za cel zysk. Taka idea stworzenia produktu nigdy nie prowadzi do uzyskania wysokiej jakości.

Co oznacza wysoka jakość dyfuzora zapachowego?

Intensywność zapachu dyfuzora z patyczkami to pierwsze kryterium. Kupując dyfuzor zapachowy z patyczkami  większość z nas chce, aby zapach był  intensywny i wyczuwalny w pomieszczeniu.

Drugim ważnym kryterium jest bukiet zapachowy dyfuzora oraz jego skład.

Bukiet zapachowy, którym kusi nas dyfuzor może pochodzić z syntetycznych olejków zapachowych i wzmacniaczy zapachu , może również być oparty na naturalnych olejkach eterycznych, żywicach i absolutach. To właśnie ta druga opcja ma korzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie.  W zależności od składu dyfuzora może również znacznie zmniejszać ilość bakterii w powietrzu i poprawiać odporność organizmu, wpływać na koncentrację i działać antydepresyjnie.  Dyfuzory zapachowe zawierające czyste olejki eteryczne są jednak znacznie droższe od syntetycznych.

Trwałość zapachu dyfuzorów z patyczkami.

Nie tylko pierwsze momenty po otworzeniu świeżej butelki dyfuzora ale przede wszystkim  odczuwanie zapachu po kilku tygodniach. Nie wiem jak Was ale mnie bardzo cieszy, gdy kupię dyfuzor, który po kilku tygodniach wciąć pachnie. Właśnie wtedy gdy wchodzę do domu i czuję piękny zapach, witający mnie już od progu  -nie żałuję ani złotówki na taki produkt.

Trudno doradzić zapach bo to bardzo indywidualna kwestia. Jeśli jednak pytacie o intensywność i trwałość dyfuzora to możemy się pochwalić tym,  że wszystkie dyfuzory, które proponujemy naszym klientom są produktami najwyższej jakości. Każdy z dyfuzorów posiada w swoim składzie ponad 45 procent olejków eterycznych lub w przypadku półsyntetycznych dyfuzorów Deliciouse oraz Hedonise olejków zapachowych.

Przykłady najczęściej wybieranych dyfuzorów zapachowych-nasze bestsellery

Hedonise

 

Deliciouse

Lavender Hills

Używając dyfuzora zapachowego z patyczkami pamiętaj jednak o kilku ważnych sprawach.

  • Dyfuzor pozwala na proste określanie stopnia intensywności aromatu –  jeśli lubisz mocniejszy aromat, należy pałeczki odwrócić tak, żeby nad poziomem naczynia ustawione były końcówki wcześniej zanurzone w olejku.
  • Druga kwestia to miejsce ustawienia dyfuzora-należy go umieścić  w lekkim przeciągu (dzięki temu aromat rozniesie się po większej powierzchni).
  • W przypadku, gdy chcemy zmniejszyć intensywność zapachu  do buteleczki włóż kilka patyczków mniej.
  • Dobrze jest po miesiącu wymienić patyczki, ponieważ  patyczki się zapychają i po pewnym czasie nie emitują już tak dobrze zapachu-naszym klientom dokładamy dodatkową paczkę patyczków gratis do każdego zakupu dyfuzorów :). Nie musicie już biegać i dokupywać, zadbaliśmy o to.

 

Wszystko jedno, czy dzielisz kawalerkę z przyjaciółmi, czy urządzasz własny dom. Zapach, który powita Cię po wejściu do mieszkania, powinien być taki jak Ty: wyjątkowy. Dlaczego więc nie wybrać najlepszego? Luksusowe zapachy do domu czekają na Ciebie…

Dodaj komentarz