Perfumy z feromonami - czy naprawdę działają?

Perfumy z feromonami - czy naprawdę działają?

Kosmetyki z feromonami: perfumy, czy olejki do masażu,  mogą stać się naszym ogromnym sprzymierzeńcem.

Zanim zastosujesz, sprawdź dlaczego rzeczywiście mają wpływ na zachowania i emocje, jaki jest mechanizm działania i kiedy nie pomogą.

Zwiększenie atrakcyjności-feromony to nie czarodziejska różdżka.

Nie łudź się. Perfumy z feromonami są fantastycznym, silnie działającym dodatkiem, nie załatwią jednak za Ciebie wszystkiego. Jeśli chcesz być bardziej atrakcyjna (y) dla płci przeciwnej, zadbaj o swój wygląd, podejdź do wymarzonej osoby, rozpocznij konwersację,  a feromony połączone z perfumami na pewno zwiększą Twoje szanse.

Dlaczego perfumy z feromonami skutecznie przyciągają i zwiększają atrakcyjność?

W przypadku perfum z dodatkiem feromonów mamy do czynienia z podwójnym działaniem: perfumy poprzez swoje nuty zapachowe działają na umysł świadomy, natomiast feromony działają podprogowo.

Dlaczego? Jaki jest mechanizm działania feromonów?

Każdy z nas jest wyposażony w receptor feromonów ( narząd lemieszkowy) .

Feromony są to substancje wydzielane i odbierane przez osobniki tego samego gatunku wywołujące specyficzną reakcję, w przypadku feromonów płciowych – seksualną. Feromony jednak oprócz zwiększenia atrakcyjności seksualnej mogą ogólnie zwiększyć naszą atrakcyjność w oczach innych. Wiemy z psychologii społecznej, że ludzie postrzegani jako bardziej atrakcyjni są bardziej przekonujący, lubiani lepiej postrzegani.

Cechą charakterystyczną feromonów jest bezwonność.
Produkowane są m.in. przez skórę [gruczoły ekrynowe w całej skórze, apokrynowe – głównie pod pachami, w pachwinach, w okolicy narządów płciowych, odbytu, ust], obecne są również w innych wydzielinach [sperma, wydzielina pochwowa, ślina].
Feromony wysyłają sygnały o naszej gotowości seksualnej, dzięki czemu otoczenie postrzega nas jako osoby bardziej atrakcyjne. Wszystko to dzieje się poza naszą świadomością. Jako receptor feromonów wskazuje się narząd nosowo-lemieszowy, znajdujący się w jamie nosowej. Doświadczenia wykazują, że stąd impulsy przechodzą bezpośrednio do podwzgórza odpowiedzialnego za emocje i reakcje bezwiedne.

Według badań na feromonach, w kontekście seksualnym, ludzie stają się pobudzeni seksualnie, aż o 200% bardziej w porównaniu do placebo!

 

Rodzaj feromonów, a działanie

W zależności od rodzaju feromonów użytych w perfumach możemy pomóc sobie w różnych dziedzinach  życia.

Mogą  wpływać na poprawę komunikacji w każdej dziedzinie życia – od spraw intymnych, przez sukcesy w pracy, zabawę, relacje domowe.

Skuteczność perfum uzależniona jest od optymalnie dobranej ilości feromonów. Jeśli będzie ich za mało po prostu perfumy nie będą skuteczne.

W naszym sklepie oprócz produktów w normalnych flakonikach oferujemy również próbki-właśnie po to aby nasi klienci nie tylko  mogli zobaczyć zapach ale przede wszystkim poznali jaki wpływ mają feromony na innych.

Zobacz nasze produkty: Perfumy z feromonami

To doskonały produkt również jako sprawdzony prezent. Znasz kogoś kto nie byłby zadowolony z takiego prezentu? Nawet jeśli mówimy, że nam to jest niepotrzebne,  z ciekawości chętnie sprawdzilibyśmy działanie…

Dodaj komentarz