Cynamonowy z drzewem sandałowym i różanym-Twój naturalny zapach do samochodu

Cynamonowy  z drzewem sandałowym i różanym-Twój naturalny zapach do samochodu

Niezwykle bogata mieszanka szlachetnych, czystych olejków eterycznych  z cynamonu, drzewa sandałowego i różanego, w połączeniu z odpowiednimi proporcjami olejków cytrusowych oraz szczyptą wanilii sprawia, że ten zapach do samochodu jest wyjątkową i oczywiście w pełni naturalną ucztą zapachową.

Zapach do samochodu z cynamonem w otoczeniu szlachetnego drzewa różanego i sandałowego

Stworzony z czystych olejków eterycznych, dobranych tak, aby uzyskać niepowtarzalny bukiet zapachowy oraz konkretne korzyści aromaterapeutyczne.

Dzięki mieszance olejków eterycznych zapach do samochodu nie tylko uprzyjemnia jazdę samochodem, poprawia wizerunek i sprawia, że wnętrze auta wydaje się czystsze i przyjemniejsze. Naturalne olejki eteryczne to potwierdzony wpływ nie tylko na nasze samopoczucie ale również na zdrowie.

Zapach do samochodu cynamon, drzewo sandałowe, drzewo różane
Zapach do samochodu z cynamonem i drzewem sandałowym

Olejki z cynamonu, drzewa sandałowego,  różanego  w otoczeniu róży wanilii i cytrusów  w Twoim zapachu do samochodu-jakie korzyści aromaterapeutyczne ?

– Sine działanie poprawiające nastrój

– Zapobiega nudnościom i wymiotom ( co będzie szczególnie istotne podczas jazdy)

– Oczyszcza powietrze z bakterii

– Poprawia oddychanie przy przeziębieniu

– wpływa na utrzymanie równowagi emocjonalnej

 

Zapach do samochodu z cynamonem, drzewem sandałowym-tylko naturalny. Powiedz sztucznym zapachom nie!

 

Oszczędź sobie skutków ubocznych pochodzących z syntetycznych zapachów do samochodu. Wybierając zapach z najtańszych sztucznych aromatów wpływasz niekorzystnie nie tylko na swój nastrój ale również na zdrowie.

Podczas wdychania aromatu, część substancji chemicznych  kumuluje się w Twoim organizmie. Pierwszymi efektami są zazwyczaj bóle głowy lub wymioty. Wybierając naturalne zapachy do samochodu cieszysz się aromatem i jednocześnie tym wszystkim co daje siła olejków eterycznych. Nie faszerujesz siebie i swoich bliskich szkodliwą chemią.

 

Jeśli lubisz pikantne zapachy do samochodu  z cynamonem z wyczuwalnymi olejkami eterycznymi z goździka i pieprzu to polecamy: Pikantny zapach do samochodu Spice Winter

Zapach  o którym pisaliśmy wyżej z cynamonem drzewem sandałowym i innymi olejkami uzupełniającymi jego bukiet zapachowy kupisz pod tym linkiem:

Zapach do samochodu Cinnamon Leaf

Dodaj komentarz