Zapach z malinami -do auta czy do domu?

Zapach z malinami -do auta czy do domu?

Ach te maliny! Nie dość że słodkie i soczyste to tak cudownie pachną.

Nieodzownie kojarzą się nam ze słońcem, latem  i przyjemnością. Niejednokrotnie chcielibyśmy  mieć cząstkę tego cudownego zapachu na co dzień,aby towarzyszył nam na dłużej. Zapach malin oprócz upajającego aromatu ma niezwykłą moc poprawiania nastroju.

Postanowiliśmy spróbować ten niezwykły aromat połączyć z innymi olejkami eterycznymi tak, aby powstał zapach będący pocałunkiem słońca. Postawiliśmy sobie poprzeczkę jak zwykle wysoko. Chcieliśmy stworzyć zapach do domu i zapach do samochodu, który w swoim sercu rozbrzmiewałby właśnie czerwonymi soczystymi malinami. Podczas prób łączyliśmy aromat malin z różnymi akordami.

malinowy zapach do samochodu

Malinowy zapach do auta-Twoja podróż do ogrodu słońca

W przypadku tworzenia perfum, które nosimy na co dzień najwalniejsze jest wrażenie jakie wywołują perfumy i trwałość zapachu. W przypadku zapachów do samochodu opartych na naturalnych składnikach równie istotne co sam zapach, jest jego oddziaływanie na psychikę i zdrowie. Nie zawsze olejki eteryczne, które byłyby najbardziej optymalne jeśli chodzi o korzyści aromaterapeutyczne  pasują aromatem do głównej osi zapachu, na której chcemy oprzeć naszą nową kompozycję.

Tym razem naszą osią zapachową były maliny. Jakie wyobrażenie mieliśmy na początku i co chcieliśmy uzyskać?

Słońce, słodycz a zarazem coś niezwykłego co wyczuwamy ale nie jest oczywiste lecz nieco tajemnicze.  Przede wszystkim zależało nam aby uzyskać z jednej strony bardzo przyjemną dla nosa kompozycję olejków eterycznych połączonych z absolutami, z drugiej niebanalną.

zapach do samochodu z malinami jaśminem i różą

Po wielu próbach udało nam się stworzyć dwa produkty: jeden zapach do domu drugi zapach do samochodu.

zapach do domu z malinami jaśminem

Zarówno zapach Pure pleasure jak i   Pure raspberry & vanilla podpisuje się aromatem malin. Wiemy, że na rynku są już  dostępne zapachy do domu i do auta z malinami. To co udało nam się poznać, nie satysfakcjonowało jednak naszych nosów. Chcieliśmy stworzyć coś dobrego i prawdziwego. Coś co wąchasz i czujesz, że emanuje to dobrą energią prosto z natury. Takie są nasze produkty!!! 🙂

 

Jaki jest zatem skład i korzyści malinowego zapachu do samochodu  Pure raspberry & vanilla i zapachu do domu Pure pleasure?

Świeże soczyste maliny w połączeniu z bergamotką i  pomarańczą odpowiadają za owocowe akcenty tego zapachu.  Dzięki tym połączeniom zapach od pozytywnie nastraja i rozbrzmiewa muzyką lata. Zmysłowości dodaje mu królowa kwiatów róża i piękny idealnie komponujący się z całością jaśmin. Te dwa kwiaty spinają soczysty aromat malin w elegancką klamrę i dodają szczyptę zmysłowości. Naturalny zapach do samochodu Pure raspberry & vanilla niezwykłą miękkość i słodycz zawdzięcza szczypcie wanilii.

Drzewo różane i cedr sprawiają, że zapach nie jest oczywisty i po prostu cukierkowy. Jest to naprawdę cudowna kompozycja nie tylko na lato.

Korzyści aromaterapeutyczne zapachów

  • Działa  antydepresyjnie
  • Pomaga odzyskać równowagę psychiczną
  • Łagodzi napięcie nerwowe
  • Odświeża powietrze poprawiając samopoczucie

Zarówno Pure pleasure jak i zapach z malinami do auta  Pure raspberry & vanilla

to propozycja idealna nie tylko na lato. Będzie ona idealnym towarzyszem dostarczającym wyjątkowej przyjemności dla zmysłów.

gdzie możesz znaleźć te produkty w naszym sklepie poniżej znajdziesz linki :

https://madlennnhandmade.com/produkt/naturalny-zapach-samochodu-pure-raspberry-vanilla/

 https://madlennnhandmade.com/produkt/pure-pleasure-zapach-akcentem-malin/

 

Dodaj komentarz