Jaki prezent idealny dla żony, koleżanki czy przyjaciółki?

Jaki prezent idealny dla żony, koleżanki czy przyjaciółki?

To właśnie ten moment! Wybieramy prezent, który  ma za zadanie przede wszystkim wywołać uśmiech  na twarzy. To wbrew pozorom wcale nie takie łatwe zadanie, gdy chcesz aby podarunek od Ciebie nie był tylko odhaczeniem obowiązku-bo tak wypada.

Ile otrzymaliście prezentów, które mimo że nie powalały na kolana budżetem sprawiały ogromną frajdę ? Niewiele prawda?

Czasem kupujemy zapychacze półek,  coś co akurat jest w promocji albo po prostu czekoladki. Nie oznacza to,  że to zły pomysł na prezent, natomiast prezent powinien być dopasowany do osoby którą obdarowujemy. Co jednak jeśli nie za dobrze znamy koleżankę z pracy, a chcemy jej kupić coś niezobowiązującego na prezent?

Pomysły na prezent dla koleżanki, przyjaciółki, a może żony?

Bukiety mydlane-niezobowiązujący i piękny prezent

Każda kobieta kocha kwiaty. Uwielbia je otrzymywać pod każdą postacią: bukiety, w doniczkach, czy pojedyncze róże.  Bardzo dobrym pomysłem na prezent są również bukiety mydlane. Nie dość że emanują delikatnym kwiatowym zapachem, pięknie się prezentują to jeszcze są funkcjonalne.  Każdy kwiatek to aromatyczna kąpiel! Uwielbiamy takie prezenty. Jesteśmy pewni, że bukiety mydlane to strzał w dziesiątkę.

pomysł na prezent

Zestawy z produktami dla duszy i do domu

Wszelkiego rodzaju małe zestawy stworzone z niebanalnych dobrych produktów zestawione tak, aby obdarowany mógł nacieszyć zmysły.

Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam otrzymywać coś dla ciała , coś dla ducha i coś dla domu. Zróbcie taki zestaw sami z produktów, którym ufacie albo zdajcie się na nas.

Tworzymy ciekawe zestawy prezentowe. Pięknie zapakowane na każda okazję. W środku każdego zestawu znajdziecie tylko takie produkty , które sami bez wahania wkładamy do swojego koszyka-nieszkodzące zdrowiu i rozpieszczające.

Oto jeden z takich zestawów:

 

Zestaw Hedonise & Inspiration

Prezent na specjalną okazję nie tylko dla kobiety

prezent na wyjątkową okazję

Tym razem zaproponuję coś naprawdę wyjątkowego. Kula z dedykacją. Nie dość że nasze kule ceramiczne do emisji zapachu to produkt niepowtarzalny to dodatkowo wyjątkowo dekoracyjny i funkcjonalny. Tworzone są przez współpracujących z naszym sklepem artystów. Możesz zamówić kulę z dedykacją. Wystarczy, że zamówisz kulę i dasz nam 3 dni robocze. Twoja dedykacja zwiększy niepowtarzalność prezentu. Będzie on cieszył  obdarowana osobę długie lata.

Perfumy, czy kosmetyki to również doskonały pomysł na ciekawy i funkcjonalny prezent. Musimy jednak dobrze znać gust osoby, której chcemy taką niespodziankę zrobić. Jeśli zatem chcesz się poruszać w kategorii prezentów niezobowiązujących i w miarę uniwersalnych to powyższe naszym zdaniem zdecydowanie się sprawdzą.

Zobacz nasze zestawy prezentowe. Stale zwiększamy nasze zasoby starając się aby każdy znalazł dla siebie produkty które zachwyca od pierwszego spojrzenia 🙂

PREZENTY

Dodaj komentarz