Zapachy do samochodu-uwielbiamy zawieszki a Wy?

Zapachy do samochodu-uwielbiamy zawieszki a Wy?

Zapachy do samochodu zawieszki to najczęściej wybierane przez naszych klientów produkty. Są łatwe w użyciu bardzo efektywne jeśli chodzi o emisję aromatu i bezpieczne.

zawieszki zapachy do samochodu

Bezpieczeństwo jest  istotne, ponieważ wielu z nas miało do czynienia z produktami, które mają niedopasowane lub źle zaprojektowane korki drewniane, które przepuszczają olejki eteryczne i mogą uszkodzić deskę. My na kwestię funkcjonalności i bezpieczeństwa kładziemy duży nacisk.

Jesteśmy małą manufakturą naturalnych zapachów do samochodu, a swoją przygodę rozpoczęliśmy od stworzenia trzech wspaniałych cytrusowych zapachów w formie zawieszki.

Naturalne cytrusowe zawieszki do samochodu, które stały się Waszymi ulubieńcami:

Lavee

 

Citruss Summer

 

White Energy

 

 

Kochamy prawdziwe naturalne zapachy, dlatego wachlarz aromatów pieszczących zmysły i wpływających pozytywnie na samopoczucie i zdrowie kierowców stale się powiększa.

Cytrusowy zapach z trawą cytrynowa i różą w formie zawieszki-kolejny hit na lato

Zapach z trawą cytrynową i różą
Zapach z trawa cytrynową

Ten zapach wybierany jest najczęściej w okresie letnim. Jego orzeźwiające i wyraziste świeże nuty sprawiają, że jazda samochodem staje się przyjemniejsza.

Składniki tego zapachu zostały ze sobą tak połączone, aby wpływać  na zwiększenie pozytywnych emocji, odświeżenie powietrza w samochodzie i poprawę koncentracji. Wyraźne połączenie tzw. świeżej róży ( wynikające z połączenia  olejku eterycznego z róży z trawą cytrynową i bergamotką) doskonale wpływa na samopoczucie i eliminuje stres. Ta mieszanka olejków jest ulubieńcem naszych klientów.

Zapachy do samochodu w zawieszce: proste i wyszukane buteleczki

 

 

Jeśli wybierając zapach do samochodu stawiasz również na wyróżnienie wnętrza samochodu ciekawym designem twojej zawieszki zapachowej, zobacz zapach w krystalicznych barwionych buteleczkach oraz z serii premium.

Estetyczny i piękny kwiatuszek sprawia, że buteleczka z perfumami do samochodu jest po prostu piękna i wyjątkowa!

Zapraszamy do sprawdzenia naszych zapachów do auta. Poczujesz radykalną różnicę!

Nie dodajemy szkodliwych substancji. Sercem naszych zapachów do samochodu w formie zawieszki są czyste olejki eteryczne. Każdy zapach komponujemy w oparciu o badania nad olejkami eterycznymi i ich oddziaływaniem na zdrowie i stan emocjonalny. Nasze zapachy są wiec nie tylko piękne zapachowo ale zdrowe!

Zapachy do samochodu

Dodaj komentarz