Zapachy do domu-co zaproponuje na jesień?

Zapachy do domu-co zaproponuje  na jesień?

Zapachy otaczają nas zewsząd i tworzą nasza rzeczywistość. Tworząc zapachy do domu dzielimy się z Wami naszą wizją rzeczywistości: czasem idyllicznej, innym razem romantycznej lub surowej ale nadal pięknej.

Węch, zmysł najbardziej pierwotny pozwala nam poznać siebie samych i mieć pierwsze wyobrażenie o innych. To zmysł węchu pozwala odkrywać wspomnienia, umożliwia nam podróże w  nieznane.

Nasze nosy pracują  dla nas cały czas. Możemy czerpać z tego całymi garściami wychodząc na krótki spacer, będąc w domu serwując sobie chwilę relaksu lub gotując coś pysznego.

Zapachy w  domu towarzyszyły ludzkości od wieków. Dbano o zapach na różne sposoby, oczywiście na tyle na ile pozwalała ówczesna wiedza na ten temat.

Zafascynowani tą cząstką rzeczywistości, którą tworzymy dla siebie i dla Was jednocześnie czujemy niezwykłe połączenie z tymi wszystkimi ludźmi, którym zapachy w ich domach nie są obojętne.

Jesteście z nami-to coś oznacza

Nasi klienci to osoby z wrażliwą duszą, świadomi siebie i otaczającego ich świata i przede wszystkim  dbający o piękno w swoim otoczeniu. Razem z Wami poprzez nasze produkty chcemy tworzyć to piękno każdego dnia. Jeszcze i jeszcze…

Kupując nasze produkty dokonujecie niezwykłego wyboru- produkty z olejków eterycznych to prawdziwe piękne zapachy.

Cały czas  mamy niedosyt pięknych aromatów i nowych kompozycji. Rzeczywistość i otaczająca nas natura dostarcza nam tyle inspiracji!

Zapachy do domu-co w najbliższym czasie. Kilka słów od twórcy zapachów.

Tworzenie zapachów to dla mnie przyjemność czysta i nieskrępowana. Tworzę z potrzeby mojej wyobraźni zapachowej.  Każdy poranek i jego aromat, nieopacznie  poruszony krzak roztaczający swój zapach podczas spaceru, czy emocje, które chciałabym odzwierciedlić w perfumach, które tworzę-to wszystko jest inspiracją do tego nad czym obecnie pracuję.

Z nieskrywaną przyjemnością zaprezentuje Wam jesienią kilka całkiem nowych zapachów. Będą one rozpieszczały Wasze zmysły, gdy tylko im na to pozwolicie. Będą to skrajnie różne zapachy i jestem pewna, że każdy znajdzie w naszych nowościach coś dla siebie.

Co zatem jest w naszych planach? Zapachy do domu na jesień.

 

Kolekcja leśnych i drzewnych zapachów inspirowana  aromatem żywic drzew, mchu i ziół. Każdy zapach z tej kolekcji to inna historia. Kolekcja zapachów inspirowanych lasem skrywa w sobie cały wachlarz emocji i barw.

Olfaktoryczne odtworzenie tego co czujemy w lesie wiosną czy może  głęboka czerń nieco ponurego  leśnego duktu, która ma w sobie coś wciągającego.

Letnie promienie słońca uchwycone w parne lato w cieniu drzew pachnących żywicą… Trzy różne zapachy nieodzownie kojarzące się z lasem.

Co jeszcze? Orientalne przyprawy w bardzo eleganckim wydaniu połączone z oudem. Dla wszystkich fanów innych i niszowych zapachów to będzie uczta dla zmysłów. Będzie to zapach, który będzie blisko swoim wachlarzem zapachowym do  nut przewodnich w perfumach Widian.

Dla tych wszystkich , którzy pytają o ziołowe, lekkie zapachy również będziemy mieli świeżą interpretację mięty.

Mam nadzieję, że tak jak my nie możecie się doczekać naszych nowości. Tymczasem już dziś dostępny nowy zapach do domu Ananda Rose w buteleczce 10 ml.

Dodaj komentarz