Zbierzesz motyla na wakacje? Najciekawsze zapachy Mr & Mrs

Zbierzesz motyla na wakacje? Najciekawsze zapachy Mr & Mrs

Dziś o fenomenalnych zapachach do samochodu  marki Mr & Mrs.  Inspiracją do tego wpisu jest ostatnia kolekcja forest, ale może zacznijmy od początku…

Zapachy do samochodu Mr & Mrs –debiut a potem sukces.

Co pewien czas pojawiają się produkty, które  jak tylko zadebiutują na rynku, kradną nam serce,  a świat szaleje na ich punkcie.

Niewątpliwie  do takich fenomenalnych produktów należą zapachy do samochodu  Mr & Mrs stworzone przez włoską firmę specjalizującą się w tworzeniu  doskonale dopracowanych bukietów zapachowych. Nie to jednak spowodowało ogromy sukces  zapachów do samochodu tej marki- to ich design. Są firmy, które tworzą modę, a pozostałe powielają. Niewątpliwie zapachy Mr & Mrs są prekursorami. To one zapoczątkowały modę na śmieszne i pozytywne pachnące ludziki.

Umieszczenie tego małego pachnącego bohatera w naszym aucie    już  na starcie poprawia nam nastrój. Zapach, wydobywający się z ludzika staje się jeszcze bardziej intensywny, gdy załączymy wentylator. Jego zadanie to rozpieszczanie naszych zmysłów i poprawa nastroju. Trzeba mu przyznać, że świetnie się spisuje.

Mr & Mrs włoska kreatywność

Projekty Mr & Mrs charakteryzuje innowacyjność i artystyczny pazur. Zapachy do samochodu charakteryzują się prostotą, funkcjonalnością i pięknem. To tylko część powodów za które je kochamy.

Forest-zupełnie nowa kolekcja. Nowe postacie będące jednak kontynuacją linii zapachów Mr & Mrs?

Nowa propozycja w postaci kolekcji  5 postaci z zaczarowanego lasu to odmiana w stosunku do  fenomenalnych ludzików. Łatwo można zauważyć, że w tej kolekcji firma zmieniła nieco koncepcję. Odeszła od   kolejnych pomysłów na zapachowego ludzika i tym razem zaproponowała coś nowego: grzybki, żabki, motyle i paprotki.

Tworzywo z którego wykonane są zapachy do samochodu Mr & Mrs to nietoksyczny termoplastyczny polimer bezalkoholowy EVA, który zawiera perfumowane olejki eteryczne.  Naturalny skład zapachu to dla nas najważniejszy powód dla którego  uważamy, że  to bardzo dobre produkty do naszych samochodów.

Zapoznaliście się już z kolekcją Forest? Ja osobiście stawiam na motyla 🙂

A co z aromatami  Mr & Mrs i ich trwałością?

Zapachy do samochodu stworzone przez słynnego włoskiego projektanta Luca Trazzi charakteryzują się nie tylko dopracowanym i pięknym  bukietem zapachowym ale  zawierającą 100%-owe naturalne olejki eteryczne.

Zapachy są stworzone tak, aby podobać się jak największej liczbie ludzi. W tym co proponuje marka znajdziemy więc  uwielbiane przez nas słodkie cytrusy, waniliowe akcenty, wyrafinowane akcenty drzewne ale podane w oswojony sposób, czy odświeżające akcenty w postaci mięty lub fresh coloniale. Nie brakuje oczywiście zapachów kwiatowych.

Niewątpliwie wszystkie zapachy Mr & Mrs to przyjemne spójne i bardzo przyjemne dla nosa.

Trwałość zapachów to aż 45 dni. Oczywiście po miesiącu zapach nie pachnie tak intensywnie, jak na początku ale ciągle go wyczuwamy. Nie musisz się martwić dolewaniem, nie denerwujesz się, że twój zapach po kilku dniach  intensywnej szarży zapachowej, wisi zakurzony i zapomina o swej zapachowej funkcji.

Co najważniejsze, zapachy Mr & Mrs  nie powodują bólów głowy i skutków ubocznych.

Zapachy Mr & Mrs są dedykowane każdemu, zarówno do mężczyzn jak i kobiet. Nie ważne jaki masz wiek i gdzie mieszkasz.

zapachy do samochodu Mr & Mrs

Są idealnym towarzyszem podróży, który wnosi radość, design i wspaniały taniec aromatów unoszących się w naszym aucie.

Zobacz nasze zapachy Mr & Mrs

Dodaj komentarz