Odświeżacze Mr & Mrs - co w nich uwielbiamy?

Odświeżacze Mr & Mrs - co w nich uwielbiamy?

Dla każdego, kto ceni nowoczesny i estetyczny design,  odświeżacze Mr & Mrs nie są żadnym odkryciem.

Za co jednak  uwielbiamy tą markę i jej produkty? Co sprawiło, że gdy tylko pojawiły się na rynku świat je pokochał?

Produkty marki Mr & Mrs powstały z połączenia pasji do eleganckich i dopracowanych zapachów i zamiłowania do sztuki. Artystyczny sznyt zapachów Mr & Mrs szczególnie widać w zapachach do samochodu. Pachnące ludziki przez wiele lat wytyczają kierunki i zrodziły wielu naśladowców.

Odświeżacze do wnętrz Mr & Mrs- wzór dla wielu  firm w świecie zapachów.

 

Naturalny odświeżacz powietrza MR & Mrs

 

Poniżej najważniejsze powody, które wyróżniają odświeżacze firmy Mr & Mrs.

  1. Łatwy i optymalny sposób rozpylania zapachu.

Opakowania do odświeżaczy Mr & Mrs są bardzo poręczne. Nie ma problemu z  źle rozpylaną cieczą, która w wielu produktach czasem doprowadza do furii. Niby ładny zapach, a butelka nie rozpyla tak jak powinna. W odświeżaczach Mr & Mrs uzyskujemy piękną zapachową mgiełkę.

  1. Konsystencja odświeżacza Mr & Mrs

Zapach wydobywający się z butelki za pomocą rozpylacza jest lekki i nie zostawia klejących się osadów. Niestety w wielu produktach to konieczny element uboczny-tu takiej atrakcji nie zobaczysz 🙂

Za pomocą odświeżaczy  Mr & Mrs możesz nawet perfumować zasłony -nie pozostawiają plam ( spryskaj zasłony z odpowiedniej odległości, nie tuż przy tkaninie, tak aby zapach mógł zostać dobrze rozproszony).

  1. Naturalny skład

Zapachy do wnętrz firmy Mr & Mrs nie zawierają żadnych potencjalnie szkodliwych dla zdrowia substancji. To bardzo ważne. Firma gwarantuje Ci produkt w otoczeniu którego możesz cieszyć się zapachem w Twoim domu. Masz pewność,  że Twój odświeżacz nie  wpłynie negatywnie na twoje zdrowie ani na samopoczucie.

Gwarancję, że odświeżacze zawierają tylko naturalne olejki gwarantuje certyfikat  IFRA (International Fragrance Association)

  1. Wyjątkowe , harmonijne zapachy

Zapachy odświeżaczy Mr & Mrs to prawdziwa kopalnia wyjątkowych bukietów zapachowych. Uwielbiamy zarówno kwiatowe i delikatne Florence Taluum powder, bardziej wyraziste i odświeżające nuty Limoni Di Amalfi  czy Jasmine of Ibiza. W ofercie odświeżaczy Mr & Mrs jest aż 9 różnych zapachów! Każdy przypomina aromaty które kojarzą się z pięknymi zakątkami świata.

 

Marka Mr & Mrs Fragrance przeznaczona jest dla świadomych i wymagających klientów, dla których zapach w domu jest tak samo ważny jak jego wystrój.

Odświeżacze Mr & Mrs dbają o piękny zapach zarówno w domu, biurze czy poczekalniach.  Jeśli szukasz zatem zdrowych i pięknych zapachów do domu to kolekcja tych wyjątkowych odświeżaczy powinna Cię zainteresować.

Odświeżacz Mr & Mrs

Nasze propozycje zapachów Mr & Mrs znajdziesz w kategorii: Naturalne odświeżacze powietrza

 

 

Dodaj komentarz