Zestawy prezentowe naturalnych kosmetyków do 50 zł

Zestawy prezentowe naturalnych kosmetyków do 50 zł

Jeśli chcesz podarować komuś naprawdę dobry prezent to zestawy prezentowe naturalnych kosmetyków do 50 zł będą strzałem w 10.

To są upominki, które nie tylko chcemy otrzymywać ale  zazwyczaj zużywane są do końca:)

Magia zestawów prezentowych naturalnych kosmetyków

Wielki bum na naturalne kosmetyki trwający już od kilku lat  to nie tylko krótkotrwała moda. To jest również silnie powiązane z naszą większą świadomością. Coraz częściej zastanawiamy się co jemy, co nakładamy na naszą skórę i czym oddychamy. Jeśli masz do wyboru odświeżacz powietrza, który  pachnie ładnie ale w gratisie daje całą listę Mendelejewa to czy nie dopłacisz 5 zł aby mieć piękny i naturalny zapach? Większość z nas tak postępuje i wcale nas to nie dziwi.

Z tego właśnie powodu powstała idea stworzenia specjalnie dla Was dużego wyboru ciekawych zestawów prezentowych z kosmetyków naturalnych i to do 50 zł. Oczywiście mamy też nieco większe i bardziej wypasione-słowem czym chata bogata 🙂

Jeśli zatem przygotowujemy dla kogoś prezent to zestawy prezentowe z naturalnych kosmetyków do 50 zł są szczególnie kuszącą opcją. Dlaczego?

  • Po pierwsze obdarowujemy kogoś naprawdę dobrymi produktami
  • Kwota jest rozsądna…ok można kupić taniej, ale czy  chodzi tylko o cenę???
  • To zestawy pięknie zapakowane i co najważniejsze nie można ich kupić w każdym markecie.

Co zatem zaproponujemy już pod koniec września 2020?

Chcemy, aby nasze zestawy prezentowe, szczególnie te do 50 zł charakteryzowały się dużą różnorodnością. Mają pięknie wyglądać, muszą być estetycznie zapakowane i przede wszystkim dokładamy wszelkich starań, aby zawierały prawdziwe perełki.

Jeździmy po targach, rozmawiamy z małymi, sprawdzonymi i  cenionymi przez klientów manufakturami kosmetyków naturalnych i produktów prezentowych właśnie po to, aby Was zachwycić. Nie mogę się doczekać momentu, gdy wszystko będzie dopięte na ostatni guzik i będziemy mogli Wam przedstawić nasza ofertę naturalnych zestawów prezentowych z kosmetyków naturalnych .

Jakie rodzaje produktów znajdą się w zestawach?

Zacznijmy od naszej ostatniej miłości a mianowicie od ręcznie robionych kolorowych i super naturalnych mydełek.

To prawdziwe cudeńka, które de facto będziecie mogli kupić na naszym sklepie również pojedynczo.

Nie zabraknie oczywiście mydełek o fantazyjnych kształtach-słowem czego dusza zapragnie:)

 

Naturalne mydełka handmade-już wkrótce

 

Masełka i balsamy do ciała to produkty, których używamy na co dzień do pielęgnacji ciała. Nie dość, że będą idealne do zestawu,  to wybierzemy dla Was takie które będą się charakteryzować świetnym składem i pięknym wyglądem.

Chcemy, aby nasze zestawy kosmetyków naturalnych zawierały bardzo różne produkty, dlatego będziemy również dokładać nasze cudeńka

Cenione i kochane przez Was produkty, w szczególności zapachy do domu.

Wśród tego co zaproponujemy będzie tez coś na ząb. Będą to wyszukane i mocno naturalne niszowe łakocie. Brzmi cudownie prawda?

Zestawy prezentowe z kosmetyków naturalnych-dlaczego magiczna bariera do 50 zł?

Po licznych rozmowach z naszymi klientami doszliśmy do wniosku, że w tym roku najwięcej chcemy Wam zaproponować w pułapie do 50 zł.  Jak sami wskazujecie zazwyczaj jest to kwota którą każdy z nas bez bólu w sercu przeznaczy na prezent.

Czy Wy tez nie możecie się doczekać? Jesteście ciekawi?

Zestawy prezentowe naturalnych kosmetyków -również te do 50 zł można będzie kupić w zakładce poniżej. Już od września 🙂

Prezenty

 

Dodaj komentarz