Dyfuzory z patyczkami - zbiór  zapachowych nut czy coś więcej?

Dyfuzory z patyczkami - zbiór  zapachowych nut czy coś więcej?

Dom, który wita Cię zapachem  już od pierwszych chwil będzie  dobrze zapamiętany i zawsze miło kojarzony. Zapach to magia,  która dodaje uroku każdemu wnętrzu.  Siła zapachu działa na nasze zmysły i wpływa na postrzeganie otaczającej rzeczywistości.  Nie od dziś wiadomo, że atmosferę domu w dużej mierze tworzą detale. Jednym z najważniejszych jest zapach.

Do emisji zapachów najczęściej używane są dyfuzory zapachowe. Te z patyczkami są najczystszym gościem w naszych domach.

Dyfuzory zapachowe detale, które zmieniają postrzeganie

dyfuzor zapachowy Lune Lothantique

Silny wpływ zapachu na nasze emocje sprawia, że to samo wnętrze będzie przez nas zupełnie inaczej postrzegane   wówczas, gdy  w  ubierzemy je w różne zapachy.

Zapachy kwiatowe i lekkie  będą wywoływać i pobudzać  inne emocje i skojarzenia niż zapachy cytrusowe czy drzewne.

Cytrusy kojarzą się z beztroską, pozytywną energia i latem. Z kolei kwiaty w połączeniu z nutami cieplejszymi takimi jak ambra, bursztyn czy piżmo  ubierają wnętrze w elegancje i dodają prestiżu.

 

Dyfuzory  zapachowe z patyczkami   posiadające w swoich wachlarzach akcenty drzewa sandałowego, żywic, piżma  nadają wnętrzom mistycyzmu  i tworzą aurę tajemniczości.

Domy, tak jak my mogą być ubrane w rożne nuty zapachowe.  To co wyczuwamy w powietrzu, gdy wchodzimy do pomieszczenia  bezpośrednio wpływa na nasze emocje i na to jak oceniamy wnętrze.

Dyfuzory zapachowe z patyczkami-szybki i sprawdzony sposób na zapach w domu

Jakość dyfuzorów zapachowych a trwałość i intensywność zapachu.

Dyfuzor z patyczkami możesz już kupić w markecie za mniej niż 10 zł.  Biorąc pod uwagę, że w cenę wliczone jest również opakowanie, nie trzeba być mędrcem, aby zorientować się, że nie możemy liczyć na zbyt wiele wybierając taki produkt.

Co to oznacza zatem dobry dyfuzor i jak sprawdzać jego jakość? 

Główną funkcją każdego dyfuzora z patyczkami jest emisja zapachu.   Dyfuzory różnią się między sobą stężeniem perfum w buteleczce. Przykładowo dyfuzory  naszej marki posiadają minimum 45 % . To bardzo silne i intensywne perfumy do domu.

Dyfuzory francuskie Lothantique  z kolei słyną nie tylko z przepięknie skomponowanych  wyrafinowanych bukietów ale przede wszystkim z obłędnych dekoracyjnych karafek.

Dyfuzory, które możesz spotkać w  marketach to niejednokrotnie stężenie ok 10 % i to perfum bardzo kiepskiej jakości. Moc dyfuzora czuć zaraz po jego otwarciu , ponieważ wyczuwasz rzeczywiście zapach a nie alkohol.

Bukiety zapachowe niektórych dyfuzorów pozostawiają również wiele do życzenia. Kupując dyfuzor lawendowy oczekujesz zapachu lawendy a nie mydła…

Dyfuzory z patyczkami różnią się składem  Mogą być stworzone na bazie czystych olejków eterycznych lub syntetycznych zamienników.  Często producenci mieszają olejki eteryczne z syntetycznymi składnikami zapachowymi, ponieważ nie każdy aromat można uzyskać w postaci naturalnej.  Wielowarstwowe i bogate zapachy zazwyczaj posiadają w swoim składzie syntetyczne i półsyntetyczne elementy.

Dobrze zbalansowane nuty sprawiają, że takie perfumy do domu  zachwycają zapachem i uzależniają nasze zmysły.

Chcemy je wąchać i przebywać w ich towarzystwie.

 

Dyfuzory francuskie-zapowiedź wyjątkowego koncertu wrażeń dla zmysłów

Już we wrześniu na naszym sklepie internetowym będziemy mogli zaprezentować naszym klientom wyjątkowe francuskie dyfuzory zapachowe Lothantique.

Dyfuzory te zachwycają zapachem i designem. Kompozycje urzekają zmysłowością i wyjątkowymi połączeniami.  Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tych zapachowych arcydzieł.

Zapachy w fantazyjnych flakonach są  jak złapane ulotne chwile. To  magia   emocji zaklęta w zapachy. Jakość francuskich dyfuzorów to gratka dla koneserów bogatych zapachów do domu.

Dyfuzory z patyczkami

 

Życzymy Wam wielu pięknych zapachów i  chwil szczęścia w domowym zaciszu.

 

Dodaj komentarz