Dyfuzory z patyczkami - zbiór  zapachowych nut czy coś więcej?

Dyfuzory z patyczkami - zbiór  zapachowych nut czy coś więcej?

Dom, który wita Cię zapachem  już od pierwszych chwil będzie  dobrze zapamiętany i zawsze miło kojarzony. Zapach to magia,  która dodaje uroku każdemu wnętrzu.  Siła zapachu działa na nasze zmysły i wpływa na postrzeganie otaczającej rzeczywistości.  Nie od dziś wiadomo, że atmosferę domu w dużej mierze tworzą detale. Jednym z najważniejszych jest zapach.

Do emisji zapachów najczęściej używane są dyfuzory zapachowe. Te z patyczkami są najczystszym gościem w naszych domach.

Dyfuzory zapachowe detale, które zmieniają postrzeganie

dyfuzor-Lune-300x226
dyfuzor zapachowy Lune Lothantique

Silny wpływ zapachu na nasze emocje sprawia, że to samo wnętrze będzie przez nas zupełnie inaczej postrzegane   wówczas, gdy  w  ubierzemy je w różne zapachy.

Zapachy kwiatowe i lekkie  będą wywoływać i pobudzać  inne emocje i skojarzenia niż zapachy cytrusowe czy drzewne.

Cytrusy kojarzą się z beztroską, pozytywną energia i latem. Z kolei kwiaty w połączeniu z nutami cieplejszymi takimi jak ambra, bursztyn czy piżmo  ubierają wnętrze w elegancje i dodają prestiżu.

 

Dyfuzory  zapachowe z patyczkami   posiadające w swoich wachlarzach akcenty drzewa sandałowego, żywic, piżma  nadają wnętrzom mistycyzmu  i tworzą aurę tajemniczości.

Domy, tak jak my mogą być ubrane w rożne nuty zapachowe.  To co wyczuwamy w powietrzu, gdy wchodzimy do pomieszczenia  bezpośrednio wpływa na nasze emocje i na to jak oceniamy wnętrze.

Dyfuzory zapachowe z patyczkami-szybki i sprawdzony sposób na zapach w domu

Jakość dyfuzorów zapachowych a trwałość i intensywność zapachu.

Dyfuzor z patyczkami możesz już kupić w markecie za mniej niż 10 zł.  Biorąc pod uwagę, że w cenę wliczone jest również opakowanie, nie trzeba być mędrcem, aby zorientować się, że nie możemy liczyć na zbyt wiele wybierając taki produkt.

Co to oznacza zatem dobry dyfuzor i jak sprawdzać jego jakość? 

Główną funkcją każdego dyfuzora z patyczkami jest emisja zapachu.   Dyfuzory różnią się między sobą stężeniem perfum w buteleczce. Przykładowo dyfuzory  naszej marki posiadają minimum 45 % . To bardzo silne i intensywne perfumy do domu.

Dyfuzory francuskie Lothantique  z kolei słyną nie tylko z przepięknie skomponowanych  wyrafinowanych bukietów ale przede wszystkim z obłędnych dekoracyjnych karafek.

Dyfuzory, które możesz spotkać w  marketach to niejednokrotnie stężenie ok 10 % i to perfum bardzo kiepskiej jakości. Moc dyfuzora czuć zaraz po jego otwarciu , ponieważ wyczuwasz rzeczywiście zapach a nie alkohol.

Bukiety zapachowe niektórych dyfuzorów pozostawiają również wiele do życzenia. Kupując dyfuzor lawendowy oczekujesz zapachu lawendy a nie mydła…

Dyfuzory z patyczkami różnią się składem  Mogą być stworzone na bazie czystych olejków eterycznych lub syntetycznych zamienników.  Często producenci mieszają olejki eteryczne z syntetycznymi składnikami zapachowymi, ponieważ nie każdy aromat można uzyskać w postaci naturalnej.  Wielowarstwowe i bogate zapachy zazwyczaj posiadają w swoim składzie syntetyczne i półsyntetyczne elementy.

Dobrze zbalansowane nuty sprawiają, że takie perfumy do domu  zachwycają zapachem i uzależniają nasze zmysły.

Chcemy je wąchać i przebywać w ich towarzystwie.

 

Dyfuzory francuskie-zapowiedź wyjątkowego koncertu wrażeń dla zmysłów

Już we wrześniu na naszym sklepie internetowym będziemy mogli zaprezentować naszym klientom wyjątkowe francuskie dyfuzory zapachowe Lothantique.

Dyfuzory te zachwycają zapachem i designem. Kompozycje urzekają zmysłowością i wyjątkowymi połączeniami.  Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tych zapachowych arcydzieł.

Zapachy w fantazyjnych flakonach są  jak złapane ulotne chwile. To  magia   emocji zaklęta w zapachy. Jakość francuskich dyfuzorów to gratka dla koneserów bogatych zapachów do domu.

Dyfuzor-francuski-Amelie-at-Melanie-300x200
Dyfuzory z patyczkami

 

Życzymy Wam wielu pięknych zapachów i  chwil szczęścia w domowym zaciszu.

 

Dodaj komentarz