Dyfuzory francuskie Lothantique- historie zapachem pisane

Dyfuzory francuskie Lothantique- historie zapachem pisane

,, Perfumy dla ciała i duszy, dedykowane tym, którzy wybierają równowagę bycia i pojawiania się’’ –to główne motto założycieli  firmy Lothantique tworzącej jedne z najpiękniejszych dyfuzorów zapachowych jakie miałam szanse poznać.

Nieco o twórcach wyjątkowych francuskich zapachów do domu Lothantique

Historia firmy zaczyna się w miejscowości  Châteauneuf-Val-Saint Donat w latach dwudziestych XX wieku u podnóża góry Lure …

Wszystko zaczęło się od kobiety mającej głowę pełną marzeń i ambicji stworzenia czegoś wyjątkowego.

Joséphine, silna i energiczna założycielka Lothantique, stworzyła wśród pól lawendy pierwszą destylarnię  perfumerii: firmę Mouranchon Frères. Wujek Nestor osiada jako „nos” w stolicy …

Powoli do produktów na bazie olejków eterycznych dodaje się lawendę w płóciennych torebkach, mydła i wody kolońskie. Gdy w 1987  firma została przekazana wnukom Domiemu i Denisowi Vogade  zmieniono nazwę na Lothantique.

LOTHANTIQUE to nazwa nazwa zainspirowana pracą Pagnola, w której chodzi o uprawę rośliny, która rośnie tylko w książkach.

Od tego momentu, gdy przeczytaliśmy te informacje i to sformułowanie już wiemy jak określać magię zapachów zamkniętych w buteleczkach cudownych dyfuzorów tej firmy. Opisując te zapachy bardzo często brakuje słów, by wyrazić zachwyt , uchwycić wszystko to co wyczuwa nos i to co dzieje się w tym samym momencie w sercu.

Francuskie dyfuzory Lothantique-połączenie nowoczesności z tradycja tworzenia perfum

Firma łączy w sobie tradycyjne metody  tworzenia perfum z nowymi technologiami. Dzięki temu powstają produkty, które swoim zapachem i designem podbijają świat.

Dyfuzory francuskie Lothantique- magia rozbrzmiewających w duszy emocji

Jesteśmy pewni, że dyfuzory z Francji, które zaproponujemy na naszym sklepie skradną Wam serca,

Są jak złapane ulotne chwile, magia tych kilku sekund zachwytu i rozbrzmiewające w duszy emocje. Są tym wszystkim co lotne a jednak prawdziwe.

Zapachy, które dostępne są na sklepie w postaci dyfuzorów zapachowych, saszetek  i mgiełek do domu to piękne wyszukane ekskluzywne kompozycje.

Buteleczki i karafki w których występują dyfuzory Lothantique są wyjątkowo dekoracyjne.

Jesteśmy zafascynowani marką,  zapachami i jednocześnie dumni, że możemy być przedstawicielem marki w Polce.

 

Wszystkie dyfuzory francuskie Lothantique znajdziesz w zakładce dyfuzory z patyczkami

Dodaj komentarz