Duże dyfuzory z patyczkami do recepcji, gabinetów i domów

Duże dyfuzory z patyczkami do recepcji, gabinetów i domów

Dyfuzory do recepcji, poczekalni czy gabinetów  powinny nie tylko przyciągać wzrok i urzekać bukietem zapachowym. Powinny kusić  subtelnym elementem dekoracyjnym.

 

Gdy pierwszy raz masz okazję zobaczyć  jeden z dyfuzorów  Lothantique  w pięknych karafkach i pojemności 400 ml  odczuwasz tzw. efekt Wow!

 

Nie jesteśmy przyzwyczajeni do tak dużych i tak pięknych  karafek. Trzymasz w ręku dyfuzor, a Twoje oczy się po prostu śmieją.

Wyjątkowo dekoracyjne dyfuzory odmieniają wnętrza swoim urzekającym zapachem, a do tego budują  prestiż i podkreślają elegancję  miejsca, gdzie się znajdują.

Poszukując zapachu do gabinetu lub poczekalni zapewne chcesz, aby Twoi klienci poczuli się wyjątkowo. Oprócz tego wszystko co znajduje się w najbliższym otoczeniu klienta,  powinno subtelnie  podkreślać wyjątkowość i prestiż miejsca.  Produktami, które idealnie się sprawdzą  są dyfuzor do poczekalni,  recepcji  czy gabinetów.

Duże karafki, delikatnie połyskujące i niezwykle eleganckie

 

Postanowiliśmy w tym krótkim wpisie podkreślić duży rozmiar dyfuzorów, ponieważ większość klientów którzy  zdecydowali się na zakupy jest pozytywnie zaskoczona. Oto  kilka zdań, które otrzymaliśmy:

,,To niesamowite jakie one są duże!’’

,,Musicie jakoś to pokazać, bo nawet nie wiedziałam że są  tak majestatyczne!’’

‘’Wow! Jakiż on piękny!’’

Czytając opis bardzo często gdzieś ucieka informacja o pojemności, dlatego dziś kilka zdjęć, które pokazują różnice w rozmiarze między dyfuzorami normalnymi i tymi  o pojemności 400 ml.

Cena dyfuzorów w porównaniu do tak dużych pojemności jest rozsądna.  Dyfuzory Lothantiue to francuska jakość dobrych perfum  w cudownych dekoracyjnych karafkach .

Uważamy że ta kategoria dyfuzorów jest idealna do recepcji, biur czy gabinetów.

 

Dodaj komentarz