Mini dyfuzory z patyczkami. Nasz pomysł na lepsze dni.

Mini dyfuzory z patyczkami. Nasz pomysł na lepsze dni.

Mini dyfuzory z patyczkami to nasz pomysł na jeszcze piękniejsze dni i  wieczory. Cudowne zapachy, którymi możecie się otaczać teraz w jeszcze lepszej ofercie.

Większość naszych mini dyfuzorów zapachowych to naturalne zapachy stworzone z olejków eterycznych i absolutów. Kradną serca urzekającymi bukietami zapachowymi i na nowo tworzą naszą rzeczywistość. Wiemy, że patrząc na świat przez pryzmat naszych zapachów staje się on lepszy 🙂

Oczywiście to przenośnia ale dużo w niej prawdy. Dlaczego?

Naturalne dyfuzory z patyczkami mają moc nadaną im przez olejki eteryczne, które wchodzą w ich skład.  Staramy się tak komponować zapachy, aby w składzie zawierać te olejki eteryczne, które  mają właściwości antydepresyjne, często przeciwbólowe, podnoszące poziom energii i kreatywności.  Są również  takie  dyfuzory, które mają za zadanie wyciszać i obniżać negatywne emocje a parze to poprawiać zasypianie.

 Dlaczego mini dyfuzor z patyczkami to dobry wybór?

Mini dyfuzory z patyczkami pozwalają poznać zapach i  wczuć się w jego aurę. Są doskonałe, gdy chcemy umilić sobie czas pracy. Stawiamy go na biurku i godziny pracy stają się znacznie przyjemniejsze.

Mniejsze dyfuzory zapachowe są znacznie bardziej efektywne w małych pomieszczeniach.  Długość emisji zapachu w przypadku dyfuzora z patyczkami  mini  to 1,5 miesiąca. Okazuje się również,  że w mniejszych pomieszczeniach,  gdy używamy dyfuzorów z patyczkami  w mini buteleczkach  zapach jest cały czas intensywny. W przypadku większych częściej trzeba dokładać lub  zmieniać patyczki. To logiczne, ponieważ  większa ilość zapachu  w karafce sprawia, że patyczki po pewnym czasie się po prostu zapychają.  Przy mniejszych zazwyczaj jeden komplet patyczków wystarcza zanim zapach zostanie całkowicie zużyty.

Zmieniamy Waszą rzeczywistość zapachem. Mini dyfuzory z patyczkami to kolejne wspaniałe zapachy do domu.

Pomagamy się zatrzymać.

Piękne naturalne zapachy sprawią, że częściej się uśmiechniesz

Wpływają na postrzeganie miejsc w których jesteś jako bardziej przyjazne, ciepłe i czyste.

Zmniejszamy ilość chorobotwórczych bakterii w powietrzu

Większość naturalnych dyfuzorów z patyczkami –również w wersji mini mają właściwości bakteriobójcze. Dzięki zawartości olejków eterycznych które poza cudownym zapachem mają właściwści bakterio i wirusobójcze  stwarzają zdrowsze powietrze.

Poprawiamy nastrój

Działanie aromaterapeutyczne większości naszych dyfuzorów polega na zwiększeniu poziomu pozytywnych emocji i działanie antydepresyjne.

Na naszym sklepie pojawiły się również nowości w dyfuzorach zapachowych z patyczkami.

Mamy do zaoferowania piękne zestawy mini dyfuzorów z patyczkami. Pojawił się również nowy zapach z granatem. Cudowny, niezwykle pozytywny koktajl zapachowy:)

Zestawy mini dyfuzorów to cudowny pomysł na prezent oraz jako podarunek dla pracownika. To świetny pomysł do biur.

Zapraszamy!

Wszystkie dyfuzory zapachowe z patyczkami znajdziesz: TUTAJ

Dodaj komentarz