Najlepsze pomysły na zapach do szafy-skuteczność różnych rozwiązań.

Najlepsze pomysły na zapach do szafy-skuteczność różnych rozwiązań.

Zapach do szafy tworzymy na wiele sposobów. Dziś podpowiadamy Wam  kilka produktów i sprawdzonych patentów .

Szafa to jedno z miejsc w naszych domach, gdzie zapach jest dla nas niezwykle ważny. Nie tylko samo wrażenie po otworzeniu szafy  jest jednak istotne ale  aromat ubrań, które z niej wyciągamy . Zapach przenika przez materiał i sprawia, że noszenie naszych ulubionych ubrań jest dużo przyjemniejsze. Zapachy do szafy wpływają również  na ogólny zapach naszego domu.  Szuflady, szafy, małe półeczki  to wszystko razem tworzy unikalną zapachową aurę domu. Jakie zatem mamy sposoby na  stworzenie cudownego aromatu?

Zapachy do szafy-najszybszy i skuteczny sposób na aromat

Zaczniemy od najłatwiejszego i pewnego sposobu-dobre saszetki zapachowe.

Produkty,  które dość długo utrzymują zapach, nie brudzą ubrań i co ważne mają cudowne bukiety zapachowe. W naszym sklepie saszetki o dłuższym działaniu to saszetki Lothantique i Mr & Mrs.

To dobrej jakości produkty, które pozwalają uzyskać wymarzony zapach we wszystkich mniejszych przestrzeniach: garderobie, szafie szufladzie i małych składzikach.

Saszetka o cudownym pudrowo – piżmowycm zapachu Givre Blanc

zapach do szafy saszetka zapachowa givre blanc

Saszetka zapachowa  0 kwiatowej nucie La tetete dans

Saszetka o zapachu kwiatów Irysa i mieszanki owoców oraz piżma

Cudowny intensywny aromat  utrzymuje się około miesiąca. Saszetka może być stosowana razem z perfumami do prania  z tej samej linii i zapachem do wnętrz.  Zapachy do domu  w przeróżnej postaci pozwalają na dłużej utrzymać  wymarzony aromat i sprawić by chwile spędzone w naszych wnętrzach były jeszcze przyjemniejsze.

zapachy do szafy zapachy do domu

Zapachy do szafy- pachnące susze

Ten rodzaj produktów to kolejny sposób na subtelny delikatny zapach do szafy.

susz z lawendy zapach do szafy

Możesz sam zebrać pachnące kwiaty, wysuszyć je i wrzucić do  bawełnianych lub lnianych woreczków. Możesz tez kupić gotowy aromatyczny susz z lawendy lub innych pachnących kwiatów.

Susze z lawendy w woreczkach lnianych dostępne również w naszym sklepie.

Potpourri w woreczkach lub  słoiczkach

Ciekawym i ekonomicznie dobrym pomysłem jest zakup zapachowego potpourri i rozdzielenie go w małe woreczki, które porozkładasz w rożnych mniejszych przestrzeniach domu. Dzięki temu pozwalasz zapachowi krążyć po całym pomieszczeniu. Możesz też potpourri włożyć do słoiczków i umieścić w szafie.

Mydła-stary sposób na zapach w szafie

Zapewne wielu z was  zauważyło u naszych babć mydła  rozmieszczone pomiędzy ubraniami w szafie. Zabieg ten pozwalał na delikatny subtelny zapach  ubrań i odświeżenie zapachu. Trzeba  pamiętać , aby dość często wymieniać mydełko.   Przy  systematycznej podmianie  zapach utrzymywał się będzie w szafie cały czas. Oczywiście  należny wybrać  dobre aromatyczne mydła.

Inne pomysły-intensywny i długotrwały zapach w Twojej garderobie i szafie

Zawieszki samochodowe mogą Ci posłużyć również jako zapach do szafy. Wystarczy, że umieścisz je  przywieszone na wieszaku lub bezpośrenio na szczebelku na którym wiszą ubrania, a Twoja szafa i ubrania będą aromatyzowane przez długi czas.

W przypadku takiego rozwiązania  musisz jednak dobrać taki zapach, który nie będzie Ci przeszkadzał na ubraniach. Najlepiej świeży, który dobrze koresponduje z zapachami perfum. Idealnym rozwiązaniem jest lawendowy Lavee lub Butterfly.

Możesz też odświeżając powietrze w domu spryskać wnętrze szafy  dobrym zapachem do domu w formie sprayu na przykład Mr & Mrs.

Nie pozostawia on plam i idealnie nadaje się również do perfumowania szaf.

zapachy do szafy

Dodaj komentarz