Najlepsze świece na święta i nie tylko- Kringle Candle

Najlepsze świece na święta i nie tylko- Kringle Candle

Magia świąt udziela się wszystkim. Nawet kotka uwielbia wąchać świąteczne aromaty świec. Nie wiem którą świece wybiera, ale wiem o jakich świecach dziś piszemy: mocno świąteczncyh świecach Kringle.

Sezon przedświąteczny i same święta to okres, gdzie cały dom pachnie inaczej niż zwykle. Aromaty o które sami zabiegamy : świece i dyfuzory wymieszane są  z  zapachami  świątecznych porządków i przygotowywanych smakołyków.

Dziś zatem chcemy przybliżyć Wam najlepsze świece na cudowny świąteczny czas.

Nuty z przewagą iglaków i mroźnego powietrza , aromaty przypraw i smakołyków? A może   cudowne owocowe nuty wymieszane ze słodkościami ? Kończymy na eleganckich piżmowych a mimo wszystko świątecznych zapachach. Całą tą gamę zapachów znajdziecie w świecach Kringle.

Kringle-magia świątecznych świec

Nie sposób  napisać o każdym z nich, dlatego wybraliśmy kilka pewniaków, które zawojowały świat i na pewno znajdą się w niejednym domu.

Cozy Christmas-świeca na święta,  która skradła serca

Zaczynamy od świecy, która w naszej opinii w swoim aromacie zawiera prawie całą magię świąt. Wyczujesz tu delikatne akcenty drzewne wymieszane z cudownymi przyprawami, dymem i słodkościami. Otwierając wieczko tej świecy nie sposób oderwać od niej nosa. To cudowny i magiczny aromat, który swoimi nutami zdaje sie mówić: ,,chwilo trwaj’’.

 

Christmas  Stroll Kringle Candle

Zainspirowany zapachem świeżo ściętych choinek oraz grzanego cydru podawanego podczas spaceru Bożonarodzeniowego w Nantucket.

To radosny świąteczny zapach który jest uwielbiany na całym świecie. Według nas świeca Christmas to kolejny must have na święta.

 

Eleganckie akcenty i święta- doskonały duet Gold & Cashmere

Tym razem świeca, która cudownie wpisuje się w atmosferę świąt,  a jednocześnie jest niezwykle elegancka.

Jeśli lubisz akcenty piżma, drzewa sandałowego  połączone z kremową wanilią to polecamy Gold & Cashmere

Subtelne aromaty zachwyca gości i domowników, a elegancki słoiczek doskonale pasuje do połyskujących złotem dekoracji świątecznych.

 

A może lubicie zapachy owoców i słodkości?

Możecie karmić się takim zapachem właśnie w cudownym okresie świąt.

W świecy Twas  the Night bogaty wachlarz owocowy łączy się z aromatami landrynek, gwiazdek anyżu i magnolii. Jest to zapach,  który ma bardzo wielu zwolenników i jest również kochany przez dzieci.

 

Ostatnia propozycja to  lekko mroźny zapach gałązek  Snow Capped Fraser

 

 

To świeca, która w pierwszych nutach przypomina nieco męski aromat  gdzie zapach gałązek przeplatany jest chłodem szronu . W aromacie wyczujemy również mech.

 

Te i inne świece z kolekcji Kringle znajdziecie  Tutaj oraz mniejsze Tutaj

 

 

Dodaj komentarz