Świece i Prezenty

Wyobraź sobie delikatny półmrok, ciepłe mieszkanie i kilka migoczących świec łagodnie oświetlających pomieszczenie. Płomienie świec tańczących w tylko sobie znanym rytmie i ten zapach… Zapach cynamonu delikatnie przyprawiony hyzopem i wanilią, czy zapach pikantnej pomarańczy rozpalającej zmysły? A może świeca sojowa o odświeżającym zapachu lawendy i mięty? Uwielbiasz cięższe drzewne zapachy w świecach? To może zapach cedru , kadzidła,  delikatnie osłodzony brzozą i wanilią. Można się zatracić w przyjemności! Wystarczy cisza i blask świec.  To najlepszy sposób na tworzenie wyjątkowej, intymnej atmosfery.

Wyrzuć z pamięci sztuczne drogeryjne zapachy  i niezdrowe świece z parafiny, które mają w sobie mnóstwo szkodliwych związków chemicznych. Do tego dochodzą sztuczne barwniki i aromaty. My proponujemy alternatywę- świece z wosku sojowego i świece z wosku pszczelego.

W naszej ofercie przedstawiamy klientom świece zapachowe z wosku sojowego i pszczelego. Stawiamy na zdrowie i budowanie atmosfery, w związku z tym świece parafinowe są nie do przyjęcia w naszej filozofii otaczania się naturalnymi produktami z dodatkiem ekstraktów roślinnych. W naszych świecach – zarówno tych produkowanych bezpośrednio przez Madlennnhandmade jak i tych wybieranych z rynku dla naszych klientów, nie znajdziecie Państwo szkodliwych dla zdrowia substancji.

Wyświetlanie 1–18 z 79 wyników

Świeca zapachowa różowa pachnąca poczta kwiatowa
11 
Świeca zapachowa na święta Christmas Kringle
79 
Świeca Kringle Autumn Harvest
69 
Zestaw świąteczny Aroma
89 
Zestaw prezentowy Hedonise & Inspiration
79 
Pachnący zestaw prezentowy Sweet Christmas
125 
Pachnący zestaw prezentowy Lavender & SPA
99 
Pachnący zestaw prezentowy Natural & Cosy
99 
Pachnący zestaw prezentowy
170 
Świeca zapachowa Kringle Apple Pumpkin
80  69 
Świeca zapachowa Autumn Rain
69 
Świeca zapachowa Country Candle -Grey
99 
Świeca Kringle o zapachu przypraw Kitchen Spice
69 
Świeca walec o zapachu melona
17 
Świeca walec o zapachu ambry i miodu
14 
Kominek do wosków zapachowych z sercem
23 
Kominek do wosków Home
29 
Czytaj dalej Wyprzedaż
Kominek do wosków zapachowych ażurowy
29  26