Magiczne skutki zapachu-aromaterapia i relaks dzięki kulom Madlennn Home

Magiczne skutki zapachu-aromaterapia i relaks dzięki kulom Madlennn Home

Można się zakochać bez pamięci, jak wariat! Z wielu powodów. Co ważne z wzajemnością. To co zyskasz w tym związku daleko wykracza poza  zwykłą przyjemność.

Chcemy żyć szybciej i coraz intensywniej odczuwać. Wszystko chcemy bardziej! Świat i wszystko wkoło kręci się coraz szybciej, dlatego każdego dnia, gdy wracamy do domu, potrzebujemy zeskoczyć z tej szalonej karuzeli. Dla naszego zdrowia, dla ducha, dla siebie i dla rodziny.

Magia zapachu dzięki aromaterapii, jest nam potrzebna na codzień. Gonitwa i nerwówki na każdym kroku domagają się  przywrócenia równowagi, wyciszenia i spokojnego oddechu. To tylko ułamek korzyści, które zapewnia aromaterapia, pod warunkiem, że skutecznie rozpylimy mieszankę olejków eterycznych.

Sam zapach to nie wszystko.

Tu liczy się siła natury i siła olejków skumulowanych w naturalnych perfumach. Zostały stworzone dla przyjemności i dla korzyści aromaterapii.

Odpowiednio skomponowany zapach potrafi zdziałać cuda zarówno z naszym zmęczeniem, ospałością czy stresem.

Aby korzystać z prawdziwej profesjonalnej aromaterapii nie trzeba już iść do SPA. Wystarczy  kilkanaście kropel i Kula Madlennn Home  by efektywnie emitować zapach.

Wyobraź sobie jak kropla po kropli, z każdym oddechem zaczynasz spokojnie oddychać, uspokajać myśli i pozbywać się  uczucia spięcia w całym ciele. To tylko jedna z wielu korzyści. Wszystko zależy od olejków, których użyjesz.

W kuli Madlenn możesz wlać  pojedynczy olejek eteryczny i działać na określoną dolegliwość lub wlać perfumy Chammomile, Lavee lub Euforię. Każdy z tych zdrowych produktów zapewnia inne korzyści.

Korzyści aromaterapeutyczne perfum do wnętrz Madlennn

Chammomile

Skutecznie  uspokaja i wycisza. Ułatwia  uzyskanie wewnętrznego spokoju i równowagi. Wieczorem ułatwia sen. Polecany nawet do pokojów dziecinnych ze wzgledu na drogocenne działanie na układ oddechowy i nerwowy, głównego składnika perfum: rumianku rzymskiego.

Lavee

 

Doskonale wzmacnia naszą psychikę wpływając na odzyskanie energii życiowej. Zapach poprawiający sprawność umysłową, dlatego polecany nie tylko do domowych wnętrz ale również do pomieszczeń biurowych i sal konferencyjnych. Skład olejków został tak dobrany aby szybko odczuć przypływ energii i  pozytywnych emocji.

To również zapach ułatwiający swobodne oddychanie.

Euforia

Te zapach to hołd dla zmysłów. Ma za zadanie rozpieszczać i pobudzać.

Wpływa na pobudzenie kreatywności. Działa pobudzająco na libido, dlatego może być używany wieczorem gdy nie chcemy jeszcze iść spać…

Aromaterapia w gabinecie SPA i w domu dzięki Kulom Madlennn Home

To jak bajecznie można się czuć  w pomieszczeniu SPA  wie każdy, kto choć raz dał swoim zmysłom taką niespodziankę.

Relaks dzięki zapachom, masażom i przede wszystkim zatrzymaniu czasu tylko dla siebie.

Już po godzinie wychodzimy wyciszeni, zrelasowani z nowymi zapasami energii. Po prostu chce nam się żyć.

Te zapachy, atmosfera Spa oraz przyjemne doznania  sprawiają, że chcemy to wszystko zabrać do domu.

Stres i zmeczenie odczuwamy codziennie, a Spa niestety to spory wydatek.

Tego wszystkiego  co daje nam aromaterapia, potrzebujemy na co dzień. Dlatego właśnie powstały kule Madlennn Home oraz specjalnie zaprojektowane do aromaterapii perfumy do wnętrz.

To zdrowie i dobre samopoczucie na co dzień…

 

Dodaj komentarz