Naturalne zapachy do domu na wiosnę

Naturalne zapachy do domu na wiosnę

Szczególnie wiosną, gdy wszystko wkoło zaczyna budzić się do życia i ubierać w soczyste kolory, chcemy cieszyć się każdą chwilą.
Nie chcemy ograniczać się do tego co poza domem. Otwierając drzwi naszych domów, chcemy czuć, że wiosna jest również tutaj.

Wchodzisz do domu, w dłoni trzymasz orzeźwiający sok z lodem, a już od progu czujesz zniewalający zapach Twojego domu. Jest czysty, świeży i zdrowy.

Nie tylko Ty chcesz przebywać w takim wnętrzu. Również Twoi znajomi uwielbiają być razem z Tobą. Możesz swobodnie oddychać , czujesz jak spływa na Ciebie kolejna dawka energii, a Twój umysł staje się świeży. Tak działają zapachy naturalne do wnętrz…
Uchylając drzwi zapachom Madlennn, pozwolisz sobie na luksus codziennego zatapiania się w zmysłowy taniec subtelnych i naturalnych nut w Twoim domu.

Stawiamy na naturę, ponieważ szanujemy zdrowie nasze i naszych najbliższych. W naszych naturalnych perfumach znajdziesz tylko naturalne wyciągi z kwiatów ziół, cytrusów, traw i żywic.

Zapachy Madlennn to szczypta magii rozpylana w codzienności.

Naturalne perfumy pozwalają cieszyć się tym wszystkim co daje natura każdego dnia.

Każdy naturalny zapach do wnętrz jest tak skomponowany, aby charakteryzował się unikalnymi właściwościami aromaterapeutycznymi.

Naturalne perfumy i kule ceramiczne -Po co to wszystko skoro mamy kominki?

Aby móc w pełni wykorzystać moc zapachów stworzyliśmy ceramiczne kule Madlennn.
Kule powstały z pasji do piękna i tęsknoty za cudownym zapachem w domu. Tylko dzięki tym kulom zapach króluje w całym pomieszczeniu, a specjalnie dobrana temperatura umożliwiająca emisje zapachu, nie zmienia właściwości perfum do wnętrz.
Aby w pełni cieszyć się  zarówno zapachem, aromaterapią  i designem powstały kule Madlennn Home.

Kule ceramiczne emitują zapach na cały dom. Są bezpieczne i przyciągają wzrok wyglądem.
Kupując swoją kulę ceramiczną razem z kulą otrzymujesz 3 naturalne zapachy: Lavee, Chammomile oraz Euforię.

Jeśli chcesz wypełnić dom zdrowym zapachem bez substancji chemicznych, sięgnij po naturalne perfumy do wnętrz Madlennn. Te zapachy uwiodą nie tylko Ciebie.

Dodaj komentarz