Zapach do domu-jak możesz używać?

Zapach do domu-jak możesz używać?

Używanie zapachów do kominków lub wlewanie do dyfuzorów to żadna nowość i nic nadzwyczajnego.

Wiesz, że naturalny zapach do domu możesz użyć na wiele różnych sposobów? Mając subtelny naturalny zapach, chcielibyśmy aby wykorzystać go na 150 procent, a jeśli się nie da, to przynajmniej na sto. 

Przyjrzyjmy się zatem jak można zaszaleć z jedną małą buteleczką naturalnych perfum do domu.

 

1. Eksplozja przyjemności w samochodzie raz, kaskada przyjemności dwa


Większość z nas ogrom swojego czasu przebywa w samochodzie. Kaskaderskie wybryki innych kierowców można złagodzić nie tylko ulubioną stacją radiową ale również naszym ulubionym zapachem. Nie byłabym sobą gdybym nie dodała, że najlepiej użyć perfum mających w składzie olejki ułatwiające skupienie się i koncentrację. 
Z naszego zestawu do tego celu idealne będą dwa zapachy: Euforia oraz Lavee
Wystarczy skropić wycieraczkę w samochodzie, wlać trochę perfum do wnętrz na gąbkę i umieścić w wylocie powietrza.


2. A może by tak krótkotrwała przyjemność z odkurzania?


Wystarczy nasączyć gazik naszymi perfumami do wnętrz i podczas odkurzania wciągnąć do środka odkurzaczem. Co bardziej zaradne jednostki mogą nasączyć filtr w miejscu, gdzie powietrze z odkurzacza wychodzi na zewnątrz.

3. Kolejnym miejscem wartym uwagi jest sypialnia.

O tym chyba nie muszę nikogo przekonywać…
Dziś chciałabym jednak wspomnieć o przyjemności spania. Spróbujcie skropić perfumami do wnętrz rogi kołdry. Przed pójściem spać wystarczy dobrze poruszać pościelą, aby zapach subtelnie utulił Was do snu. Myśląc o sypialni i zapachu, w to miejsce dobrze jest użyć zapachów ułatwiających zasypianie. Polecam zapachy Dr. Beta ułatwiające zasypianie lub zapach z naszej kuźni zapachów: Chammomile

4. Twój ulubiony zapach do domu jest zapachem, który chcesz nosić na ubraniach?


Możesz wlać kilka kropel do pralki, tak aby nie poplamić ubrań. Najlepiej dodać do proszku do prania lub podczas płukania.

5. Wiosenne porządki wśród ulubionego zapachu.


Mycie podłogi również może być uszlachetnione perfumami do wnętrz. Kilka kropel do pojemnika, gdzie zanurzamy mop wystarczy aby nasza podłoga była ubrana w wspaniały zapach.


6. Chwila zapomnienia w wannie.


Aby móc pozwolić sobie na taki luksus, trzeba pamiętać o dwóch rzeczach. Po pierwsze perfumy do wnętrz powinny być z naturalnych składników. Po drugie należy sparwdzić aby nie miały w swoim składzie olejków, na które mamy uczulenie. Możesz użyć Lavee lub Chammomile. Sprawdź na małym skrawku ciała, czy nie masz uczulenia na jeden z olejków eterycznych będących w składzie tych zapachów.


7. Kaloryfery to nie tylko ciepło.


Możemy wykorzystać ciepło kaloryfera, aby w naszym domu podczas całego sezonu grzewczego unosił się zniewalający zapach delikatnie snujący się wśród domowników. Wystarczy zawiesić na kaloryferze specjalny pojemnik z wodą, tak aby kaloryfer miał możliwość ogrzać wodę. Do wody dodajemy kilka kropel naszych perfum do wnętrz.

8. Szybki odświeżacz do toalety.


To zostawiłam na koniec. Najbardziej niewdzięczny temat-toaleta. Niejednokrotnie, gdy wchodzimy świeżo po akcji do toalety, możemy śmiało powiedzieć, że zapach uśmierca nawet pająki.
Aby szybko pozbyć się brzydkiego zapachu wlewamy naturalne perfumy do butelki z atomizerem i dodajemy wody. Wystarczy 1/3 perfum i 2/3 wody. Oczywiście należy pamiętać aby przed użyciem wstrząsnąć, ponieważ olejki rozwarstwiają się w połaczeniu z wodą.

Bardzo trwały zapach i jak dotąd najbardziej skuteczny. 
Jeśli ktoś chce wypróbować, to najlepszy do tego celu jest Lavee. 
Szybko radzi sobie z brzydkimi zapachami, a po skażonym powietrzu po chwili nie zostaje śladu. Zawiera naturalne składniki bakterjobójcze.

Polecam przetestować choćby kilka sposobów. Zapach w naszym otoczeniu dużo mówi o nas samych. Dobrze by było aby wykorzystać to co daje nam natura i ulepszać swój świat.

Dodaj komentarz