Naturalny zapach do samochodu. Wybór sercem i rozumem.

Naturalny zapach do samochodu. Wybór sercem i rozumem.

Samochody pachną i zapraszają świeżością. Oczywiście nie wszyscy właściciele o to dbają…

Nasze samochody, tak jak nasze domy potrafią zachwycać. Minęły te czasy, gdzie wszyscy mieliśmy podobne wnętrza i aby zdobyć coś innego niż sąsiad trzeba było się nakombinować.

NATURALNE ZAPACHY DO SAMOCHODU-

ZOBACZ OFERTĘ NASZEGO SKLEPU

TUTAJ

 

 

 

Nasze wymagania co do zapachów samochodowych również są bardzo duże. Wszelkie choinki zapachowe, pachnące przez góra 3 dni od otworzenia z folii, zadowolą niewymagającą klientelę. Ci pozostali są bardziej wymagający i oczekują estetycznego i nienachalnego opakowania oraz skuteczności na dłuższy czas. Współcześni klienci są również coraz bardziej świadomi wpływu zapachu na kierowcę.

Pachnący samochód-nie tylko wizytówka

Jeśli zadasz sobie trochę trudu i wybierzesz do swojego samochodu naturalny zapach do samochodu, to oprócz oczywistej przyjemności z użytkowania, Twój zapach będzie sprzymierzeńcem w bezpiecznej jeździe.
Może tak być pod warunkiem zadania sobie małego trudu. Wystarczy zwrócić uwagę na skład zapachu do samochodu. Jeśli wybierzesz naturalny odświeżacz do samochodu, możesz oczekiwać, że w skład zapachu wchodzą olejki eteryczne, które mają właściwości pobudzające, wpływające na możliwość skupienia uwagi.
Do takich olejków zalicza się : lawenda ( w większej ilości w recepturze zapachowej), bazylia, olejki cytrusowe takie jak cytrynowy, ze słodkiej  pomarańczy, oraz między innymi litsea cubeba czy olejek rozmarynowy. Jeśli Twój zapach samochodowy ma w składzie te naturalne olejki eteryczne w odpowiedniej proporcji, uzyskasz jako kierowca dużo więcej korzyści, niż przyjemność dla zmysłów w czasie jazdy samochodem.

Tutaj znajdziesz  nasze propozycje: Naturalne zapachy do samochodu

Naturalne zapachy do samochodu, a zdrowie

Zapach samochodowy również wpływa na zdrowie. Wdychając przez kilka godzin zapach oparty na sztucznych imitacjach naturalnych aromatów, magazynujemy w swoim organizmie toksyczne związki chemiczne. To z kolei wpływa na bóle głowy, przemęczenie, dekoncentrację, a w długotrwałym okresie czasu obniża odporność organizmu i może powodować alergie.

Dolegliwości uzależnione są od tego, czym w składzie poczęstuje nas producent zapachu. Wielu zapachów nie da się odtworzyć z naturalnych olejków, tak więc jesteśmy nabijani w butelkę zapachem białych kwiatów, czy zapachem oceanu. To przykłady całkowicie sztucznych zapachów.

Zastanawia nas fakt, że często chorujemy, a nasze dzieci już nie są tak odporne… Wszędzie częstujemy je chemią, nie zastanawiając się przy tym jakby tu przynajmniej starać się wyeliminować ten zgubny wpływ na nasze zdrowie.

Jeśli chcecie zatem używać rożnych sztucznych, wymyślnych zapachów to oczywiście,  że macie do tego pełne prawo.  Róbcie to jednak  to z pełną świadomością i wiedzą o konsekwencjach…

Żyjemy przecież w wolnym kraju. Przynajmniej na razie…
Na rynku znajduje się niewiele dobrych naturalnych zapachów do aut. My polecamy nasz produkt, ponieważ znamy jego skład i wiemy, że w stu procentach składa się z naturalnych olejków eterycznych.


Oferta stale  się powiększa i już niebawem będziemy mogli się cieszyć innymi naturalnymi zapachami do samochodów.

Dodaj komentarz