Perfumy do wnętrz Madlennn- gdzie nas znajdziesz w Łęczycy, Kleszczowie czy Łasku

Perfumy do wnętrz Madlennn- gdzie nas znajdziesz  w Łęczycy, Kleszczowie czy Łasku

Są miejsca, gdzie klienci wchodzą z korytarza zapraszani zapachem. To on ich tam przyciąga i jest zapowiedzią niezapomnianych subtelnych przyjemności.
Niestety nie możemy przesyłać zapachu przez internet, natomiast chemy, aby coraz większa grupa naszych klientów, mogła przed zakupem zapoznać się z zapachami, których jeszcze nie zna.


Stale poszerzamy naszą sieć współpracujących placówek. Tym, razem zapachowa mapa Polski powiększyła się o trzy punkty. Naturalne perfumy do domu kupisz już w :
Łęczycy- mydlarnia Natura– urocze miejsce z niezwykle fachową i miłą obsługą


Łasku- kwiaciarnia u Bulzackich, prowadzona przez osoby będące fankami zapachów naturalnych


Kleszczowie –prowadzona z sercem i dobrym smakiem Kwiaciarnia Bratek,

Dokładne dane dotyczące punktów znajdziesz na naszej mapce na głównej stronie, gdzie dodajemy każdy punkt w którym znajdują się nasze perfumy do domu.
Poprzez nasze naturalne perfumy i kule ceramiczne, dzielimy się z Wami nie tylko niezapomnianymi wrażenami zmysłowymi, które chcecie zachować jak najdłużej, ale również dbamy o zdrowie. Wszystkie nasze produkty są komponowane dwutorowo:
-dobieramy składniki tak, aby odpowiadały naszym psychicznym lub fizycznym potrzebom i zaspokajały je poprzez aromaterapię
– naturalne zapachy do domu projektowane są tak, aby od początku zaznaczyć swoją indywidualność, określić emocje i spotegować je. Wszystkie nasze naturalne perfumy charakteryzują się przemyślaną kompozycją.
Dzięki zapachom do domu możemy szarość dnia przełamać cieniem dawanym przez drzewo cedrowe, szumem lawendy rosnącej na stokach wzgórz Prowansji czy poczuć wokół siebie cztero metrowe pędy storczyka Vanilla Planifolia.
To wszystko to ulotne doznania, których możemy doświadczać codziennie w naszych domach i innych pomieszczeniach.
Zapraszamy…

Dodaj komentarz