Ceramika artystyczna - produkty z duszą

Ceramika artystyczna - produkty z duszą

Ceramika artystyczna to połączenie  miłości do ceramiki, talentu, pasji  z pomysłem na wyrażenie  emocji i własnego podejścia do sztuki.

Dzięki temu powstają unikalne i nieszablonowe ceramiczne patery, donice artystyczne czy dekoracyjne ceramiczne lampki.

Produkty tworzone przez utalentowanych artystów mają wyjątkową aurę. To coś, co stanowi o wyjątkowości ceramicznych hand madów, wynika z potrzeby nadania im przez artystę własnego pierwiastka.

To właśnie  ta specyficzna dusza przedmiotu i jego unikatowość wyróżnia ręcznie wykonaną ceramikę artystyczną od tej będącej tylko wymuskaną dekoracją.

Tak. Macie rację – Nie jest to produkt dla wszystkich.

Nie mam tu na myśli bynajmniej portfela. Klienci kochający ceramikę artystyczną to osoby z większą świadomością artystyczną, zauważające piękno w drobnych detalach, a nawet w defektach ręcznie wykonanych przedmiotów.

Od koncepcji i momentu nadania kształtu glinie po łączenie szkliw i wypał, wyczuwalny jest indywidualny wkład artysty. To właśnie doceniają nasi klienci. Ceramika artystyczna to nie tylko przedmioty-to cała kultura tworzenia i ekspozycji tych przedmiotów w naszym otoczeniu.

Ceramika artystyczna – modne gadżety dekoracyjne

Projektowanie wyjątkowych wnętrz wymaga nie tylko odpowiedniego doboru barw, mebli ale również postawienia kropki nad i poprzez zaakcentowanie charakteru wnętrza wyjątkowymi dekoracyjnymi przedmiotami. Bez nich pomieszczenia są niedokończone…

Ceramika artystyczna daje nieograniczone możliwości wyrazu, dlatego projektanci często sięgają po rzeczy wymykające się szablonowym rozwiązaniom.

Chcemy wyróżniać się poprzez nasze wnętrza. Ceramika hand made to design z duszą…

Zastanawiamy się nad stylem najlepszym dla nas i naszych domowników, rozgryzamy niuanse materiałów i faktur, wybieramy kolory i oświetlenie, no i oczywiście- dodatki. To one bardzo często spinają pomieszczenie w całość.

Po powrocie do domu marzymy, aby zasiąść w ulubionym fotelu lub na sofie i delektować się wyjątkową atmosferą domu, którą z takim mozołem utkaliśmy.

 

W naszym sklepie proponujemy tylko wyjątkowe artystyczne przedmioty. To ceramika według autorskich projektów naszych artystów.

Stolik Gnom

 

To funkcjonalny, a zarazem wyjątkowy przedmiot. Nie znajdziesz tego projektu nigdzie. Został zaprojektowany z myślą o pozytywnym duchu domu. Idealnie spełnia swoją funkcję-zamysł artystki został zrealizowany w stu procentach. Gnom to zamyślony dobry duch domu zaklęty w ceramicznych kształtach tego stolika.

Tak naprawdę stolik gnom może służyć jako siedzisko, stolik przy łóżku czy charakterystyczna dekoracja pokoju…

 

Patery ceramiczne

To przede wszystkim wyjątkowa dekoracja.

Poprzez szeroki wachlarz kolorów i faktur znajdziesz na pewno odpowiednią dla siebie.

Lampy ceramiczne

Funkcjonalne ręcznie wykonane artystyczne przedmioty, które budzą zachwyt. Każda lampa ceramiczna ma swoją własną energię i styl.

 

 

W naszym sklepie stale przybywa wyjątkowo pięknych, wyróżniających się przedmiotu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:  Ceramika Artystyczna Madlennnhandmade  🙂

 

Dodaj komentarz