Pomysł na wyszukany prezent-kule z wygrawerowaną dedykacją

Pomysł na wyszukany prezent-kule z wygrawerowaną dedykacją

Za każdym razem, gdy nadchodzi ten wyjątkowy dzień, gdzie trzeba zastanowić się nad wyjątkowym prezentem, do głowy przychodzi mnóstwo pomysłów.

Chcemy, aby prezent był dopasowany  do osoby i odpowiedni do okazji.  Każdy z nas jest trochę próżny i chciałby, aby to jego prezent był najlepszy…

Na rynku wprawdzie jest mnóstwo rzeczy do wyboru, ale bardzo często są one bardzo sztampowe, ogólnie dostępne i wiemy, że przecież nie o to nam chodziło.

Właśnie  z powodu takich rozterek wprowadziliśmy do oferty produkty, które kocha się od pierwszego wejrzenia. Te produkty to spersonalizowane prezenty, które przez długie lata będą przypominały obdarowanej osobie właśnie o nas -o to przecież chodzi!

Prezenty, które przypominają o nas! Prezenty, które uwieczniają wyjątkowe chwile!

Są piękne, wyjątkowe i niszowe. Dzięki temu nie są dostępne za każdym rogiem. Wszystkie cechy ceramicznych kul opatrzonych dedykacją sprawiają, że możemy się czuć wyjątkowo

Kule z wygrawerowaną dedykacją, czy też kule z logo to przemyślany  prezent. Osoba, która zostanie tak obdarowana,  na pewno poczuje się wyjątkowo.

Właśnie, gdy chcemy podarować niesztampowy prezent oraz sprawić, by z jednej strony podkreślić  wyjątkowość osoby, a z drugiej strony zostawić jej pamiątkę z okazji ważnych wydarzeń w jej życiu-możemy sięgnąć po kule ceramiczną. Sami dopasowujemy dedykację która przez długie lata będzie przypominała właśnie o nas.

Artystyczne kule z wygrawerowaną dedykacją lub z logo to doskonały pomysł na prezent z wielu powodów. To prezent nietuzinkowy i przede wszystkim praktyczny.

Nie jest to kolejna grawerowana tabliczka, która tylko będzie zbierać kurz . To prezent, który codziennie będzie roztaczał zapach w  pomieszczeniach osoby obdarowanej.

Z jakich okazji możemy dać taki prezent?

Próbka pomysłów znajduje się w opisie kul na sklepie tutaj.

Jak widzicie okazji jest bardzo dużo. Czasem zdarzy się, że naprawdę nic ciekawego nie przychodzi do głowy i na koniec  lądujemy  z  prezentem, który powieli się na  imprezie kilka razy. Nie jest to miłe wspomnienie. Nasza propozycja to jedna z wielu ciekawych propozycji. Warto się nad nią zastanowić. Trzeba jednak przynajmniej tydzień wcześniej dać nam znać o swoim zamówieniu. Musimy mieć czas na przygotowanie dla Was tego spersonalizowanego prezentu. Nie czekajcie na ostatniąchwilę…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *