Pomysł na wyszukany prezent-kule z wygrawerowaną dedykacją

Pomysł na wyszukany prezent-kule z wygrawerowaną dedykacją

Za każdym razem, gdy nadchodzi ten wyjątkowy dzień, gdzie trzeba zastanowić się nad wyjątkowym prezentem, do głowy przychodzi mnóstwo pomysłów.

Chcemy, aby prezent był dopasowany  do osoby i odpowiedni do okazji.  Każdy z nas jest trochę próżny i chciałby, aby to jego prezent był najlepszy…

Na rynku wprawdzie jest mnóstwo rzeczy do wyboru, ale bardzo często są one bardzo sztampowe, ogólnie dostępne i wiemy, że przecież nie o to nam chodziło.

Właśnie  z powodu takich rozterek wprowadziliśmy do oferty produkty, które kocha się od pierwszego wejrzenia. Te produkty to spersonalizowane prezenty, które przez długie lata będą przypominały obdarowanej osobie właśnie o nas -o to przecież chodzi!

Prezenty, które przypominają o nas! Prezenty, które uwieczniają wyjątkowe chwile!

Są piękne, wyjątkowe i niszowe. Dzięki temu nie są dostępne za każdym rogiem. Wszystkie cechy ceramicznych kul opatrzonych dedykacją sprawiają, że możemy się czuć wyjątkowo

Kule z wygrawerowaną dedykacją, czy też kule z logo to przemyślany  prezent. Osoba, która zostanie tak obdarowana,  na pewno poczuje się wyjątkowo.

Właśnie, gdy chcemy podarować niesztampowy prezent oraz sprawić, by z jednej strony podkreślić  wyjątkowość osoby, a z drugiej strony zostawić jej pamiątkę z okazji ważnych wydarzeń w jej życiu-możemy sięgnąć po kule ceramiczną. Sami dopasowujemy dedykację która przez długie lata będzie przypominała właśnie o nas.

Artystyczne kule z wygrawerowaną dedykacją lub z logo to doskonały pomysł na prezent z wielu powodów. To prezent nietuzinkowy i przede wszystkim praktyczny.

Nie jest to kolejna grawerowana tabliczka, która tylko będzie zbierać kurz . To prezent, który codziennie będzie roztaczał zapach w  pomieszczeniach osoby obdarowanej.

Z jakich okazji możemy dać taki prezent?

Próbka pomysłów znajduje się w opisie kul na sklepie tutaj.

Jak widzicie okazji jest bardzo dużo. Czasem zdarzy się, że naprawdę nic ciekawego nie przychodzi do głowy i na koniec  lądujemy  z  prezentem, który powieli się na  imprezie kilka razy. Nie jest to miłe wspomnienie. Nasza propozycja to jedna z wielu ciekawych propozycji. Warto się nad nią zastanowić. Trzeba jednak przynajmniej tydzień wcześniej dać nam znać o swoim zamówieniu. Musimy mieć czas na przygotowanie dla Was tego spersonalizowanego prezentu. Nie czekajcie na ostatniąchwilę…

Dodaj komentarz