Czas tworzenia- róża, jaśmin, a może lotos?

Czas tworzenia- róża, jaśmin, a może lotos?

Lato to okres bardzo pracowity, aczkolwiek nie widać tego, ponieważ nie zarzucamy Was co chwilę nowościami. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że to czas, gdzie odświeżacie Wasze domy zupełnie inaczej niż zimą-poprzez częste wietrzenie, szybkie odświeżacze. Wiemy, że  to co najlepsze czerpiecie podczas wędrówek po parkach, długich wycieczkach rowerowych, gdzie możecie do woli wdychać przepiękne zapachy kwiatów, ziół i traw. Chcemy to wszystko zamknąć dla Was w butelkach i zaproponować właśnie wtedy, gdy za oknem będzie już zimno.

Właśnie teraz jesteśmy w trakcie tworzenia dla Was wyjątkowych zapachów.  To właśnie latem nos  ma najwięcej inspiracji.   Wszystkie zapachy powstają na bazie naturalnych, stuprocentowych olejków eterycznych i ekstraktów roślinnych (żywice z drzew, absoluty).

Lato to dla nas czas tworzenia i doboru asortymentu.

Nad jakim naturalnym zapachem teraz pracujemy?

Wielu klientów prosi nas o zapach kwiatowy.  Sugestie były różne. Nie wszystkie jesteśmy w stanie spełnić pracując tylko na naturalnych składnikach. Do dyspozycji  na szczęście mamy wiele kwiatów o intensywnej palecie zapachów. Chcemy, aby zapach kojarzył się z ogrodem, z którego nie chcecie wychodzić.

Z naszej strony chcemy dodać od siebie  takie połączenie składników, które wprawiałoby domowników w dobry nastrój. To jest cecha zapachu, na której nam bardzo zależy.  Kolejna poprzeczką, którą sobie stawiamy jest intensywność zapachu. Zapach powinien być dobrze wyczuwalny, aby zachwycał gości i domowników.

Właśnie wącham pierwsze próby.  To co się pojawia to wyjątkowe wrażenia zapachowe, które zapewniają jaśmin i róża. To dwa składniki, które wysuwają się na przód. Mamy przed sobą jeszcze kilkanaście próbek. Jedna z przewagą lotosu-coś zupełnie nowego…

Czekamy na kolejne z laboratorium. Myślę, że jak tylko skończy się lato będziemy Was zaskakiwać i rozpieszczać. Nasze zapachy poszerzą się o kilka nowych-zupełnie innych niż dotychczas.

Bądźcie z nami, a jesienią będziecie testować i dzielić się opinią 🙂

Dodaj komentarz