Ceramika artystyczna-postaw na oryginalny design.

Ceramika artystyczna-postaw na oryginalny design.

Ceramika artystyczna –jakie jest jej oblicze?

Prosta bądź wysublimowana, szara lub kolorowa, przyjmująca rożne kształty i emanująca emocjami-to kilka określeń,  które idealnie obrazują zakres produktów z ceramiki.

Na szczęście nasz rynek współcześnie rozpieszcza zwolenników ceramiki artystycznej.

Piękno ceramiki artystycznej

Ceramika artystyczna daje pole do twórczego wyrażania siebie, swoich emocji i stylu.  To co powstaje dzięki inspiracji artysty zachwyca i emanuje magią. Ceramika artystyczna to wspaniałe wazony, ręcznie malowane płytki, patery, piękne lampy ceramiczne, półmiski, rzeźby świeczniki, czy nawet biżuteria.

Świat ceramiki to kraina formy, fantazji i sztuki w pełnej okazałości. Każda rzecz jest ręcznie formowana, zatopiona w emocjach  i wyobrażeniach artysty. Swoją  wizję  można wyrazić odpowiednio formując glinę, a później szkliwiąc ją i dekorując.

Efekt końcowy, który wychodzi spod ręki artysty jest wypadkową wielu czynników

Ceramika artystyczna-sposób na wyjątkowe wnętrza z duszą.

Dziś już chętnie i bez obaw wplatamy w wystrój naszych domów watki z ceramiki artystycznej.

Wybór wśród produktów z ceramiki artystycznej jest imponujący i doskonale wiemy, że odpowiednio skompletowane dodatki nie tylko wyróżnią nasze wnętrze, ale będą otaczać je tym wszystkim  przekazuje artysta tworząc swoje dzieło.

Ceramika artystyczna ma duszę.  To nie tylko dekoracja i dopełnienie stylu- to swoiste przesłanie.

Subtelny kolor, nowoczesny design, a mimo wszystko nawiązanie do przeszłości-dzban na oliwę.

 

 

To tylko jeden z produktów, który jest przykładem ceramiki artystycznej w bardzo dobrym stylu i jakości. Nie tylko włoska ceramika ale przepiękne ręczne zdobienie wyróżniają ten produkt. Dzban idealnie wpasowuje się w nowoczesne wnętrza pełne światła.  Pasuje do stylu angielskiego, prowansalskiego oraz skandynawskiego i włoskiego.

 

Ceramika artystyczna w naturalnych odcieniach gliny

Tu wybór również jest imponujący. W naszym sklepie wybieramy rzeczy wyjątkowe i dopracowane pod każdym względem.  Chcemy naszym klientom proponować produkty nie tylko artystyczne, ale przede wszystkim dopracowane, wyjątkowe pod kątem dekoracyjnym. Precyzyjnie i z namysłem dobieramy artystów, których produkty przedstawiamy w naszym sklepie.  Poniżej kilka zdjęć ceramiki surowej.

 

 

A może zabawmy się paletą kolorów? Ceramika artystyczna daje morze możliwości…

Kula ceramiczna Runo Earth 290 zł 

Stolik gnom 690 zł

Patera artystyczna grafit  

 

 

Patera kolorowa laguna 140 zł

Ceramiczna lampa Blu Snow 290

Ceramiczna Waza Red 99 zł

Ceramika artystyczna-oryginalny design

Jeśli chcesz, aby Twój dom wyróżniał się oryginalnym designem i funkcjonalnością, a do tego emanował wyjątkową energią, oprócz odpowiednio dobranych kolorów, właściwych mebli, zainwestuj w artystyczne przedmioty. W naszym sklepie w kategorii ceramika artystyczna znajduje się stale rosnący wybór pięknych produktów pozwalających Ci wyrazić siebie.

 

Twój dom lub biuro może nabrać zupełnie innego wyrazu, gdy postawisz na nietuzinkowe artystyczne dekoracje. Ceramika artystyczna to jedna z możliwości…

 

 

 

 

Dodaj komentarz