Świece do masażu-afrodyzjak czy odżywczy rytuał?

Świece do masażu-afrodyzjak czy odżywczy rytuał?

Świece do masażu to produkty uzależniające.  Dopóki ich nie znasz, uważasz, że to zbytek, jeśli jednak choć raz poznasz ich zastosowanie i właściwości na własnej skórze-wpadłeś!

Świece do masażu-czym różnią się od świec zapachowych

Każda świeca do masażu to wyjątkowo odżywczy balsam do skóry aplikowany na ciepło w trakcie masażu. Temperatura topnienia wosku każdej świecy do masażu  nie poparzy skóry , a masaż gorącym woskiem jest  jedną z najprzyjemniejszych doznań.

Skład świec do masażu to nie tylko  wysokiej jakości woski kosmetyczne, masła oleje ale również wyciągi z ziół i przeróżne składniki odżywcze. Kropką nad ,,i” jest wyjątkowy zapach.

W przypadku świec zapachowych zapach jest najważniejszą korzyścią, jeśli  rozważamy zakup świecy do masażu zapach jest na równi z korzyściami jakie świeca przyniesie skórze.

W oparach aromatu palącej się świecy dotyk ciepłego wosku wcieranego dłońmi staje się uzależniająca przyjemnością. Podczas masażu wszystkie mięśnie zaczynają się rozluźniać, skóra otrzymuje  bukiet substancji odżywczych, a to wszystko dzieje się wśród zniewalających aromatów.

Świece do masażu-wyjątkowo przyjemny sposób na relaks i nie tylko.

Masaż za pomocą aromatycznego wosku to znakomity pomysł na odprężenie i relaks.  Taki rytuał polecany jest wszystkim, którzy nie tylko chcą odpocząć i zanurzyć się w pachnących  nutach świecy ale przede wszystkim  poprawić kondycję własnej skóry,  odprężyć oraz rozluźnić napięte  przez stres mięśnie.

Każdy masaż należy potraktować jak rytuał- odpowiedni nastrój , czas  przeznaczony tylko dla nas, intensywny ale nieprzeszkadzający zapach, światło świec odprężająca muzyka.

Historia masażu wywodzi się z krajów orientu-tam kult ciała i przyjemności cielesnych był powszechny i szeroko rozpowszechniony.

Masaż świeca zapachową, a obawy poparzenia.

Decydując się na masaż świecą nie musisz się bać, że będzie on bolesny albo, że się poparzysz.

To naturalny odruch ale możesz by pewien, że roztopiony wosk ma temperaturę nieszkodliwą dla skóry. Wosk po roztopieniu przeistacza się w ciepły olejek będący mieszaniną olejów kosmetycznych maseł do ciała olejków eterycznych i innych naturalnych substancji. To wszystko sprawia, że skóra po masażu staje się elastyczna, miękka w dotyku, przepięknie pachnąca, nawilżona  i odżywiona. W zależności od dodatkowych składników,   każda świeca może ujędrnić, rozbudzić lub wygładzić skórę.

Jeśli jesteś zatem posiadaczką skóry suchej, bardzo często piekącej –masaż świecą jest Ciebie bardzo wskazany. Nie musisz iść do gabinetu SPA aby doświadczyć tej  rozpalającej zmysły przyjemności. Wystarczy, że wybierzesz produkt, który idealnie współgra z Twoimi potrzebami, zarezerwujesz czas wieczorem i zadbasz o masażystę lub masażystkę 🙂

 

Korzyści – w pigułce

Podsumowując  poniżej wymieniamy wszystkie korzyści wynikające z zastosowania świec do masażu:

  • Ujędrnienie i odnowienie skóry
  • Nawilżenie
  • Pomaga w walce z cellulitem i rozstępami
  • Znakomity sposób na odprężenie i relaks
  • Świetny sposób na naładowanie baterii po stresującym dniu
  • Doskonała gra wstępna dla par budująca cudowną atmosferę intymności

 

Świece do masażu dostępne w naszym sklepie to produkty wysokiej jakości i dostępne cenowo. Dbamy o jakość tego co oferujemy naszym klientom i ręczymy za mark,i oferowane w naszym sklepie.

ŚWIECE DO MASAŻU

Dodaj komentarz