Naturalne polskie świece sojowe dla koneserów i nie tylko.

Naturalne polskie świece sojowe dla koneserów i nie tylko.

Polacy nie gęsi, swoje świece mają…

Tak to nie brzmiało, ale przychodzi mi jako pierwsze skojarzenie, gdy myślę o polskich naturalnych świecach sojowych. W przybliżeniu co miesiąc powstaje mała firma zajmująca się produkcją świec sojowych.  Spowodowane to jest    ogromnym zainteresowaniem klientów  produktami naturalnymi i co za tym idzie modą na takie produkty. Naturalne, polskie świece sojowe  to odpowiedź na sygnały z rynku oraz na wykreowaną modę.

Możemy być dumni i cieszyć się z tego faktu, ponieważ nasze rodzime  polskie świece nie odbiegają jakością od zagranicznych. Często są po prostu mniej znane szerszemu gronu odbiorców, ze względu na dużo mniejszy budżet marketingowy.

Wśród polskich naturalnych świec sojowych  najwięcej emocji  budzą świece zapachowe.

Naturalne olejki eteryczne misternie połączone w cudowne bukiety  zapachowe sprawiają, że grono fanów tych  świec  stale się powiększa.

Czar naturalnych polskich świec sojowych – w zapachu tkwi tajemnica

To zapach decyduje, na którym stopniu drabiny jakości  umieścimy daną świecę.  Dobre zapachowe świece sojowe to produkt, który po pierwsze  wykonany jest z nietoksycznych składników , po drugie spełnia swoje najważniejsze funkcje.

Jakie to zatem funkcje?

– Pięknie pachnie nie tylko po otwarciu wieczka ale również przez cały czas palenia.

– Pali się równomiernie, jasnym płomieniem.

Nietrudno jest znaleźć świece które pięknie pachną, gdy zbliżymy nos. Gorzej, gdy chcemy cieszyć się zapachem przez cały czas palenia. To jest poprzeczka, przez którą nie każda firma jest w stanie przejść.

Dziś podpowiadamy Wam kilka bardzo intensywnie pachnących  polskich naturalnych świec sojowych. Każda oczywiście z innej kategorii zapachowej. Zaczniemy od typowo jesiennych zapachów, bo  liście i jesienna pogoda rozgościły się już za oknem.

Kaszmirowy dotyk

To wyjątkowa ekologiczna  świeczka, która otuli Twoją przestrzeń. Słodkie nuty drzewne połączone z  niezwykle eleganckimi  nutami  szafranu, piżma i słodkiej wanilii. Akcent kwiatów irysa delikatnie daje o sobie znać i idealnie łączy się z pozostałymi. Bukiet zapachowy jest niezwykle ciepłą  i zapadającą w serce kompozycją.  To niezwykła uczta zapachowa!

ekologiczna świeca sojowa z drewnianym knotem

Cinnamon Home

Świeca o zapachu słodkiego cynamonu. To urzekająca orientalna słodycz, która po zapaleniu świecy rozchodzi się po całym pomieszczeniu pieszcząc zmysły. Wyprodukowana oczywiści w fabryce w Polsce.

sojowa świeca o zapachu cynamonu
sojowa świeca o zapachu cynamonu

Belgian Cookies

Pozostając w łasuchowym klimacie podpowiadam kolejną świecę, która nie zawiedzie tych którzy cenią sobie intensywne i piękne zapachy i kochają naturalne polskie świece.

naturalne polskie świece sojowe
naturalne polskie świece sojowe

Świeca Grejpfrut w kloszu

Tym razem propozycja dla osób które kupując świecę zwracają również uwagę na jej dekoracyjny charakter. Świeca  wykonana z wosku sojowego i aromatyzowana olejkiem eterycznym z grejpfruta.

Naturalne polskie świece sojowe
Naturalne polskie świece sojowe

Słodko owocowa świeca Fig

Ta wyjątkowa sojowa świeca zapachowa to owocowe akcenty połączone ze zmysłowa słodyczą.

Szlachetny zapach zieleni liści figowca połączony ze słodką oraz mleczną nutą kokosa został dopełniony drzewnymi akordami wetiwery. Cudowny i uzależniający zapach, który jest naprawdę wyczuwalny po zapaleniu.

słodko owocowa świeca sojowa
słodko owocowa świeca sojowa

Świeca sojowa Kaszmir

Świeca o zapachu kaszmiru to propozycja dla tych wszystkich którzy uwielbiają zmysłowe ciepłe nuty gdzie piżmo i  opowiadają swoją urzekającą historię.

To również naturalna polska świeca sojowa wykonana w małej manufakturze z dbałością o każdy szczegół.

Więcej polskich naturalnych świec sojowych tutaj:

ŚWIECE SOJOWE

Dodaj komentarz