Zapachy do domu na lato-soczyste, odświeżające wibrujące pozytywną energią

Zapachy do domu na lato-soczyste, odświeżające wibrujące pozytywną energią

Zapachy do domu na lato powinny być tak  cudowne, jak ta pora roku. Budzące do życia, pozytywne pełne słońca i energii.  Wśród bukietów królujących w naszych domach latem  znajdą się więc wszelkiego rodzaju połączenia z soczystymi i słonecznymi cytrusami, lekkie kwiaty  i owoce. Wśród propozycji będą również mocno zielone kompozycje ze świeżą lawenda, trawą czy werbeną oraz z akcentami drzewnymi.

Jakie zatem zapachy do domu na lato polecamy z naszej ofery?

Zacznijmy od najczęściej wyszukiwanych i tych do których klienci wracają za każdym razem, gdy za oknem mocno świeci słońce-cytrusowo zielone.

 To zapachy, które szybko odświeżają pomieszczenie i energetyzują jednocześnie okrywają pomieszczenia   swoim zapachowym płaszczem.

Wchodzisz do pomieszczenia, gdzie królują cytrusy i już wiesz, że domownicy to pełni energii, pozytywni ludzie.  Zapachy z przewagą cytrusów dodają wnętrzom lekkości  i czystości.  Jakie zatem zapachy w naszej ofercie  doskonale wpisują się w ten klimat?

W kategorii dyfuzorów z patyczkami to:

  • Grass & Citrus ,
  • Limoni di Amalfi
  • Green Rose

Z odświeżaczy to oczywiście :

  • White Energy i Fresh Citruss

Wypróbuj te zapachy w w Twoim domu zrobi się wyjątkowo świeżo !

Dla miłośników akcentów  lekkich kwiatów i połączeń z ziołami lub trawami mamy zupełnie inne propozycje. To również doskonałe zapachy do domu na lato.

Do  Waszych ulubieńców należą:

naturalny Ananada Rose będący połączeniem cudownej róży, jaśminu i cytrusów ,

Lavender Hills – obłędna lawenda z cytrusami, intensywny dyfuzor z patyczkami zielona herbata i kwiaty.

Intensywny chyprowy zapach Hedonise-cudowny fiołek, konwalia jaśmin i szczypta cytrusów.

Na koniec akcenty drzewne ale jednocześnie świeże-idealne na letnią porę roku. Zaskoczą Cię swoimi akordami i ubiorą Twój dom w nuty będące połączeniem świeżości drzew i lekkości cytrusów splecionych z kwiatami.

Cudowny drzewny i świeży zapach:

Secrets D’Antoine

Świeże akordy mandarynki, silne akcenty cedru i wyczuwalne akcenty skóry. Cudowny elegancki jednocześnie świeży zapach do domu na lato.

Dyfuzor Hedonise Man o chyprowej odświeżającej nucie, z wyczuwalnym aromatem jałowca, trawy cytrynowej, cedru, mandarynki, drzewa różanego, fiołka i  konwalii oraz piżma.

Dodaj komentarz