Świece sojowe z drewnianym knotem-Wasze zapachy na jesień?

Świece sojowe z drewnianym knotem-Wasze zapachy  na jesień?

Coraz częściej wśród sojowych świec zapachowych sięgacie po te z drewnianym knotem. Wcale nas to nie dziwi 🙂

Mają swój niezaprzeczalny urok, a do tego te ciche  skwierczenie podczas palenia!

Jakie zatem nowości możemy Wam zaproponować w tym sezonie jesiennym?

Zacznę od  tych najcześciej wybieranych jesienią ale  nieco podrasowanych, tak aby było jeszcze przyjemniej.

Świece sojowe z drewnianym knotem na jesień-nasze propozycje.

Królewski cynamon-to świeca sojowa z drewnianym knotem o zapachu cynamonu, przypraw, gdzie w tle wyczujesz również delikatne akcenty lipy. Wszystkie nuty zapachowe  łączą się w cudowną muzykę aksamitnej  słodyczy.

Kaszmir-to nasza propozycja dla osób które z jednej strony kochają  głębokie cięższe zapachy, z drugiej gustują w bardzo eleganckich nutach. Kazmir, już kilka minut po zapaleniu drewnianego okrągłego knota zaczyna uwalniać swój cudowny i luksusowy zapach.  Jest to jeden z bardzo intensywnych zapachów na jesień , który doskonale otula pomieszczenie.

Wytworna paczula to z kolei gratka dla miłośników paczuli.

W tej świecy akordy paczuli zostały połączone ze słodkimi żywicami drzew oraz  akcentami kawy. Wszystko w odpowiedniej proporcji, co zaowocowało zapachem eleganckim ale jednocześnie z pazurem, którego nie brak paczuli. Jeśli zatem szukasz świecy z drewnianym knotem z silnymi akordami paczuli , podanymi w otoczeniu eleganckich nut drzewnych i kawy polecamy Wytworna paczulę.

Malinowe wspomnienie-kto nie lubi wspominać beztroskich chwil w towarzystwie ukochanych osób. Zazwyczaj  wspólne biesiadowanie   łączy się nam z zapachami ulubionych słodyczy. Świeca Malinowe Wspomnienie pachnie jak swojskie  ciasto malinowe  serwowane u babci. Czujecie to..?

Puder i gwiezdny pył-to propozycja dla tych którzy gustują w kobiecych pudrowych zapachach. W  aromacie świecy sojowej wyczujesz białe kwiaty piżmo i duuuużo pudrowych nut.  Wystarczy, że zapalisz drewniany knot świecy i możesz rozkoszować się aromatem  sunącym po pomieszczeniu niczym chmury na niebie.

Szepty przy kominku-to kolejna nasza propozycja tym razem dla tych wszystkich którzy w zapachu uwielbiaja szukać drugiej warstwy. W aromacie świecy wyczujesz zarówno drzewo, akcenty kakao, skóry i delikatne nuty dymu. Zapach jest otulający i niezwykle ciepły.

Na co zatem skusicie się tej jesieni? Macie swoje ulubione świece z drewnianym knotem?

Dodaj komentarz